| Materia | Leathaire |
| Codex flipped foris armrest | |
| Obstructio, sem-densis mechanism | |
| 80mm genus III gaslift | |
| 350mm ferrum efficiens basi delapsum pulveris | |
| 60mm PU castoreum | |
| Cum scabillum | |
| Product amplitudo | 76*73*109-119cm |
| Stipare magnitudine | 84*64*44cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 23.0kgs |
| G.W. | 25.0kgs |
| Loading QTY | 300pcs/40HQ |
| Materia | PU |
| Pingis altitudinis Novifacta codex armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 80mm genus III gaslift | |
| 350mm Aluminium basis | |
| 50mm PU castoreum | |
| Cum scabillum | |
| Product amplitudo | 78*64*118-126cm |
| Stipare magnitudine | 77*66*37CM |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 22.0kgs |
| G.W. | 24.0kgs |
| Loading QTY | 375pcs/40HQ |
| Materia | Fabrica |
| Pingis altitudinis Novifacta codex armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 80mm genus III gaslift | |
| 350mm Aluminium basis | |
| 50mm PU castoreum | |
| Cum scabillum | |
| Product amplitudo | 78*64*118-126cm |
| Stipare magnitudine | 77*66*37CM |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 22.0kgs |
| G.W. | 24.0kgs |
| Loading QTY | 375pcs/40HQ |
| Materia | Sincerus Leather |
| Codex flipped foris armrest | |
| Obstructio, sem-densis mechanism | |
| 80mm genus III gaslift | |
| 350mm ferrum efficiens basi delapsum pulveris | |
| 60mm PU castoreum | |
| Cum scabillum | |
| Product amplitudo | 72*67*112-120cm |
| Stipare magnitudine | 77*77*36cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 26.8kgs |
| G.W. | 31.2kg |
| Loading QTY | 231pcs/40HQ |
| Materia | PVC |
| Vinculum pad armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 62* 54* 117-127c |
| Stipare magnitudine | 78*28.5*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 13.4kg |
| G.W. | 15 kg |
| Loading QTY | 480pcs/40'GP;533pcs/40'HQ |
| Materia | PVC |
| Vinculum pad armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 62* 54* 117-127c |
| Stipare magnitudine | 78*28.5*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 13.4kg |
| G.W. | 15 kg |
| Loading QTY | 480pcs/40'GP;533pcs/40'HQ |
| Materiae | PU |
| Chrome codex armrest | |
| recubans mechanism | |
| 80mm genus 2 gaslift | |
| 350mm Chrome basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Cum scabillum | |
| Product amplitudo | 78.5*70* 120-128cm |
| Stipare magnitudine | 84*65*41CM |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 20.7kgs |
| G.W. | 22.7kgs |
| Loading QTY | 300pcs/40HQ |
| Materiae | PVC et holoserica |
| 4D | |
| Synchronisation mechanism | |
| 100mm genus 4 gaslift cum 7cm perimus | |
| Chrome alluminium basi | |
| PU castorea | |
| Memoria spuma colli lumbos Magnetum attractio | |
| Inaedificata in liquefaciens sursum et deorsum trucido | |
| Product amplitudo | 78*55* 128-136cm |
| Sedes | 84*65*41CM |
| Retro | W56*H85cm |
| Stipare magnitudine | 87*65*38cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 25.5kgs |
| G.W. | 27.5kgs |
| Loading QTY | 308pcs/40HQ |
| Materiae | Fabricae et holoserica |
| 4D | |
| Synchronisation mechanism | |
| 100mm genus 4 gaslift cum 7cm perimus | |
| Pingis aluminium basi | |
| Nigrum PU castorea | |
| Magnetic Memoria Spuma Caput Cervicale | |
| Inaedificata altitudinis Novifacta lumborum auxilio | |
| Product amplitudo | 73* 56* 128-133cm |
| Stipare magnitudine | 83*65*37cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 24.5kgs |
| G.W. | 27.3kgs |
| Loading QTY | 350pcs/40HQ |
| Materiae | PVC |
| Vinculum pad armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 350mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 62.5*58* 121.5-131.5cm |
| Stipare magnitudine | 82*32.5*65CM |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 14.2kgs |
| G.W. | 15.7kgs |
| Loading QTY | 392pcs/40HQ |
| Materiae | PVC |
| 2D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Nylon basi | |
| Nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67*66* 123-133cm |
| Stipare magnitudine | 83*29*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 17.6kgs |
| G.W. | 19.6kgs |
| Loading QTY | 456pcs/40HQ |
| Materiae | PVC |
| 2D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Nylon basi | |
| Nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67*66* 123-133cm |
| Stipare magnitudine | 83*29*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 17.6kgs |
| G.W. | 19.6kgs |
| Loading QTY | 456pcs/40HQ |
| Materiae | Mesh |
| PP armrest | |
| Obstructio sem mechasismo | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Nylon basi | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 57.5*67*91.5-101cm |
| Stipare magnitudine | 62* 32.5*58.5CM |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 9.6kgs |
| G.W. | 11.0kgs |
| Loading QTY | 592pcs/40HQ |
| Materiae | Mesh |
| PP padded flip armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Nylon basi | |
| PU castorea | |
| Product amplitudo | 59*58*98-108cm |
| Stipare magnitudine | 58*32*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 10.3kgs |
| G.W. | 11.8kgs |
| Loading QTY | 640pcs/40HQ |
| Materiae | PVC |
| PP Novifacta armare | |
| recubans mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm PU color castores | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 64.5*51*119-129cm |
| Stipare magnitudine | 85x32.5x59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 17.5kgs |
| G.W. | 19.0kgs |
| Loading QTY | 430pcs/40HQ |
| Materiae | PVC |
| 2D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Nylon basi | |
| Nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67*66* 123-133cm |
| Stipare magnitudine | 83*29*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 17.6kgs |
| G.W. | 19.6kgs |
| Loading QTY | 456pcs/40HQ |
1. PVC
2. 2D
3. Obfirmo, sem mechanism
4. 100mm genus 3 gaslift
5. Nylon basis
6. 60mm nylon castoreum
7. cervical cervical et lumbos cervical
8. Product size: 67*66* 123-133cm
9. Packing size: 85*41*65cm
10. Package: 1pc/ctn
11. N.W.:23.0kgs
12. G.W.:26.0kgs
13. Loading QTY: 280pcs/40HQ
1. PVC Velvet
2. 4D
3. Synchronisation mechanism
4. 80mm classis III gaslift cum 50mm cereis
5. 350 mm
6. 60mm nigrum PU castoreum
7. cervical cervical et lumbos cervical
8. Product size: 74*66* 127-135cm
9. Packing size: 83*66*44cm
10. Package: 1pc/ctn
11. N. W.:22. 2kgs
12. G. W.:24. 7kgs
13. Loading QTY: 300pcs/40HQ
1. PVC
2. 4D
3. Obfirmo, sem mechanism
4. 100mm genus 3 gaslift
5. Pingis metallum basi
6. 60mm nylon castoreum
7. cervical cervical et lumbos cervical
8. Product size: 67*66* 125-135cm
9. Packing size: 86*70*38cm
10. Package: 1pc/ctn
11. N. W.:23. 0kgs
12. G. W.:26. 0kgs
13. Loading QTY: 312pcs/40HQ
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio
Industria scientia
Support structuram materia delectu
Basis quinque-stella: ergonomica nostra sella alte vi aluminium mixturae utitur ut materia principali basi quinque stellae. Aluminium stannum clarum est suo levi pondere, magno robore, resistentia corrosio, lassitudine resistentia et aliis proprietatibus, quae efficere possunt ut sella stabilis permaneat et ne post tempus usum concutiat. Praeterea aluminium mixturae quinque-stellarum crurum subtilitatem emissionum et stridorum processuum subierunt, et superficies est levis et sine lappa, quae tam pulchra et tuta est.
Virga pneumatica: Virga pneumatica est nucleus componentis cathedrae munus elevantis. Praecipuas virgas pneumaticas stricte eligimus, quae certificationem salutis internationalem praeterierunt, sicut gradus 4 vel supra baculos pneumaticos qui signis probativis consociationum auctoritativarum occurrunt ut SGS, TUV vel hendrerit Veritas. Hae baculi pneumatici non solum facultatem maiorem oneris afferentes habent, sed etiam excellentem firmitatem et stabilitatem habent, quae efficere possunt ut cathedra stabilis sit in processu tollendo et efficaciter pericula salutis vitanda.
Firmitatem et salutem curare
Stricta materialis lectio et probatio: Diu-term tempus habemus cooperationem cum probatis mundi institutis ut SGS, TUV et hendrerit Veritas est ut stricte protegatur et probatio omnium materiarum clavium ut materia qualitas conveniat signa salutis internationalis.
Subtilitas processus fabricandi: In productione processus componentium, ut pedes quinque stellae et virgae pressionis aeris, praecisionis processus fabricandi, adhibentur ut accuratio dimensiva et conventus accuratio uniuscuiusque componentis curent, ita ut altiorem stabilitatem cathedrae augeat.
6S administrandi ratio: officinae nostrae instrumentum stricte 6S administrandi ratio, id est genus, rectificans, scopa, purgatio, literatus et salus, ut in ambitu mundi et ordinati productionis efficiantur, factores commodi producendi in processu productionis, et producti qualitas ulteriores meliores reddantur.
Multiplicia consilia salutis: Virga pneumatica cum explosione-probatione laminae ferreae et artificio cultro munimento instructa est. Cum interna pressio virgae pneumaticae abnormes est vel facultatem aestimatae oneris ferentis excedit, automatice obsistere et explosionem impedire potest, cum tuendae pro utentibus tutelam praebet.
Regularem sustentationem et inspectionem: hortamur utentes ut cathedram regulariter inspiciant et servent, ut inhibendo num virga pressa aeris diffluat, an crura quinque stellae solvant, etc., et regimen professio sustentationem praebeat ut cathedra semper in optimo statu in usu sit.
Nostrum ergonomic otium alearum alearum munus insequuntur, praestantiam qualitatem et salutem in delectu adminiculorum materiarum structurarum, ac strictam materiam delectu, accuratam processuum fabricandi, 6S administrationem systematum, multa consilia salutis, ut cathedrae tam stabilis quam tutae sint. Provide users cum comfortable et certa experientia.