Immitte te in regno aleatorii cum nostro comprehensive Gaming Cathedrae Collection, ubi solatium obvenit ad effectum ultimum ludum experientiam. Facti sunt enthusiastae et professionales similes, sellae nostrae ordinantur ad augendam focus et tolerantiam in sessionibus intensa ludo. Cum aestheticis, quae vibrantem mundi ludum effingunt, unaquaeque sella tactum ludi-phici ad tuum imitandum affert. Ex aptabilibus lumborum auxilio et capitellarum ad versatiles functiones accumbentium, hae ergonomicas cathedrae prioritant, ut staturam tuam sustineant etiam in incantationibus marathonis aleae. Tabulae firmatae et altae densitatis spumae pulvinationis, firmitatem et consolationem praebent, dum speciales materiae respirabilitatem et longivitates promovent. Utrum in heroica proelia tribuis an virtualis mundos vincas, Gaming Cathedra nostra Collectionis tuus socius in victoria quaerenda confidit.
| Materia | PVC |
| Vinculum pad armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 62* 54* 117-127c |
| Stipare magnitudine | 78*28.5*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 13.4kg |
| G.W. | 15 kg |
| Loading QTY | 480pcs/40'GP;533pcs/40'HQ |
| Materia | PVC |
| Vinculum pad armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 62* 54* 117-127c |
| Stipare magnitudine | 78*28.5*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 13.4kg |
| G.W. | 15 kg |
| Loading QTY | 480pcs/40'GP;533pcs/40'HQ |
| Materiae | PVC et holoserica |
| 4D | |
| Synchronisation mechanism | |
| 100mm genus 4 gaslift cum 7cm perimus | |
| Chrome alluminium basi | |
| PU castorea | |
| Memoria spuma colli lumbos Magnetum attractio | |
| Inaedificata in liquefaciens sursum et deorsum trucido | |
| Product amplitudo | 78*55* 128-136cm |
| Sedes | 84*65*41CM |
| Retro | W56*H85cm |
| Stipare magnitudine | 87*65*38cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 25.5kgs |
| G.W. | 27.5kgs |
| Loading QTY | 308pcs/40HQ |
| Materiae | Fabricae et holoserica |
| 4D | |
| Synchronisation mechanism | |
| 100mm genus 4 gaslift cum 7cm perimus | |
| Pingis aluminium basi | |
| Nigrum PU castorea | |
| Magnetic Memoria Spuma Caput Cervicale | |
| Inaedificata altitudinis Novifacta lumborum auxilio | |
| Product amplitudo | 73* 56* 128-133cm |
| Stipare magnitudine | 83*65*37cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 24.5kgs |
| G.W. | 27.3kgs |
| Loading QTY | 350pcs/40HQ |
| Materiae | PVC |
| Vinculum pad armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 350mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 62.5*58* 121.5-131.5cm |
| Stipare magnitudine | 82*32.5*65CM |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 14.2kgs |
| G.W. | 15.7kgs |
| Loading QTY | 392pcs/40HQ |
| Materiae | PVC |
| 2D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Nylon basi | |
| Nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67*66* 123-133cm |
| Stipare magnitudine | 83*29*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 17.6kgs |
| G.W. | 19.6kgs |
| Loading QTY | 456pcs/40HQ |
| Materiae | PVC |
| 2D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Nylon basi | |
| Nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67*66* 123-133cm |
| Stipare magnitudine | 83*29*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 17.6kgs |
| G.W. | 19.6kgs |
| Loading QTY | 456pcs/40HQ |
| Materiae | PVC |
| PP Novifacta armare | |
| recubans mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm PU color castores | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 64.5*51*119-129cm |
| Stipare magnitudine | 85x32.5x59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 17.5kgs |
| G.W. | 19.0kgs |
| Loading QTY | 430pcs/40HQ |
| Materiae | PVC |
| 2D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Nylon basi | |
| Nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67*66* 123-133cm |
| Stipare magnitudine | 83*29*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 17.6kgs |
| G.W. | 19.6kgs |
| Loading QTY | 456pcs/40HQ |
1. PVC
2. 2D
3. Obfirmo, sem mechanism
4. 100mm genus 3 gaslift
5. Nylon basis
6. 60mm nylon castoreum
7. cervical cervical et lumbos cervical
8. Product size: 67*66* 123-133cm
9. Packing size: 85*41*65cm
10. Package: 1pc/ctn
11. N.W.:23.0kgs
12. G.W.:26.0kgs
13. Loading QTY: 280pcs/40HQ
1. PVC Velvet
2. 4D
3. Synchronisation mechanism
4. 80mm classis III gaslift cum 50mm cereis
5. 350 mm
6. 60mm nigrum PU castoreum
7. cervical cervical et lumbos cervical
8. Product size: 74*66* 127-135cm
9. Packing size: 83*66*44cm
10. Package: 1pc/ctn
11. N. W.:22. 2kgs
12. G. W.:24. 7kgs
13. Loading QTY: 300pcs/40HQ
1. PVC
2. 4D
3. Obfirmo, sem mechanism
4. 100mm genus 3 gaslift
5. Pingis metallum basi
6. 60mm nylon castoreum
7. cervical cervical et lumbos cervical
8. Product size: 67*66* 125-135cm
9. Packing size: 86*70*38cm
10. Package: 1pc/ctn
11. N. W.:23. 0kgs
12. G. W.:26. 0kgs
13. Loading QTY: 312pcs/40HQ
1. PVC
2. PP padded ligamen armrestum
3. recubans mechanism
4. 100mm classis 2 gaslift
5. 320mm nylon basi
6. 50mm nylon castoreum
7. cervical cervical et lumbos cervical
8. Cum scabillum
9. Product size: 61*51.5* 114-124cm
10. Packing size: 78*28*59cm
11. Package: 1pc/ctn
12. N.W.:14.6kgs
13. G.W.:16kgs
14. Loading QTY: 533pcs/40HQ
1. PVC
2. fixa armilla PU
3. Obfirmo, sem mechanism
4. 100mm classis 2 gaslift
5. 350mm nylon base
6. 60mm PU castoreum
7. cervical cervical et lumbos cervical
8. Product size: 67*59.5* 124-134cm
9. Packing size: 83*65.5*29cm
10. Package: 1pc/ctn
11. N.W.: 16.8kgs
12. G.W.: 18.5kgs
13. Loading QTY: 450pcs/40HQ
| Materia | PU Mesh |
| PP padded armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| Nylon basi | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 60*63*108-118cm |
| Stipare magnitudine | 69*29*57cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 13.0kgs |
| G.W. | 14.5kgs |
| Loading QTY | 608pcs/40HQ |
| Materia | PVC holoserica |
| PP Populus Novifacta | |
| recubans mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Cum scabillum | |
| Product amplitudo | 61*51.5* 114-124cm |
| Stipare magnitudine | 78*28.8*59CM |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 14.6kgs |
| G.W. | 16kgs |
| Loading QTY | 533pcs/40HQ |
| Materia | PVC holoserica |
| PP Populus Novifacta | |
| recubans mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 60mm nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 65*64*116-126cm |
| Stipare magnitudine | 78*28.8*59CM |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 14.5kgs |
| G.W. | 16.5kgs |
| Loading QTY | 533pcs/40HQ |
| Materia | PVC |
| 2D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| Nylon basi | |
| 60mm nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67*66* 123-133cm |
| Stipare magnitudine | 83*32.5*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 21.0kgs |
| G.W. | 23.0kgs |
| Loading QTY | 392pcs/40HQ |
| Materia | PU |
| 4D | |
| Multifunctioni mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| Pingis metallum basi | |
| Nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67*66* 128-138cm |
| Stipare magnitudine | 86*36*68cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 23.0kgs |
| G.W. | 26.0kgs |
| Loading QTY | 312pcs/40HQ |
| Materia | PVC |
| 3D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| Pingis metallum basi | |
| 60mm nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 66*66* 123-133cm |
| Stipare magnitudine | 83*32.5*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 21.0kgs |
| G.W. | 23.0kgs |
| Loading QTY | 392pcs/40HQ |
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio
Industria scientia
Hodie, sicut unda digitalisationis mundum rapit, ludi computatores PC praelati facti sunt viam pro innumerabilibus hominibus relaxandi, delectandi, certandi. Rapido progressu technologiae aleae ac continua emendatione lusorum investigatio experientiae immersivae; PC Gaming Chairs (sellae aleae computatricis professionales), sicut pons histriones et mundi virtualis, novas mutationes et innovationes subeunt. Ut supellex primarius in industria fabricator, Anji Guyo Furniture Co., Ltd. evolutionem professionalem et innovationem in hoc campo ducit cum alta industria cumulus et deinceps conceptus designatus.
Munus Institutio cathedrae diutius occurrere non possunt, ac summus intensus usus hodiernorum Camertium necessitates. Propterea, Computer Gaming Cathedrae ab Anji Guyou immissae principia ergonomicorum in consilio plene considerant, et memoria alta densitatis spumam ad sedem et backrest replendum adhibeat, ut scaenicorum adhuc commodam sedentem in diuturno ludum sedentem tenere possint, pressioni dorso, collo et coxis efficaciter sublevare.
Electio materiae una est ex momentis indiciis ad cathedram ludumque egregium metiendam. Anji Guyou materias altas eligit, ut obsistentes ac non-lapsi PU corium vel spirabilem et humorem-permeabilem textilia reticulorum, quae non solum facile sunt mundare et conservare, sed etiam efficaciter resistere exesi sudoris et olei maculas, perpetuae pulchritudinis et consolationis cathedrae conservantes. Artus chalybis valido et levibus elevans Gas virga firmitatem et firmitatem cathedrae obtinet. Etiam contra operationes venationis intensae, tam firmum esse potest quam petra, histriones firmissimum auxilium dare.
Anji Guyou conceptui tutelae environmental in processu fabricando semper adhaeret. Ex rudi materia procurationis ad productionem et processum, ad dissipandum dispositionem, omnis nexus stricte sequitur signa internationalia environmentalia et ictum in ambitum reducere nititur. Usus materiarum recyclabilium, optimizatio processuum productionis, et melioratio energiae efficientiae non solum gratuita productione minuere, sed etiam conciliare condicionem viridis fabricationis et progressionis sustineri consequi. Hoc respectum et tutelam pro ambitu etiam Anji Guyou productos plus favoris a consumers in foro fecit.
Ut magna pars hodiernae culturae aleatoriae, Curricularum cathedrae Gaming upgrade comprehensivam subeunt ab uno munere ad diversificationem et intelligentiam. Anji Guyou Lorem Co., Ltd., cum suo professionali consilio team, districta qualitate temperantiae et deinceps mercatu insensibili, promovere pergit innovationem et progressionem in hoc campo, histriones commodiorem, efficientem et intelligentem ludum experientiam afferens. In posterum ratio habenda est credere quod cum continua progressione technologiae et crescentis diversificationis consumerent postulatum, PC Cathedrae Computer Gaming pergere pergent ad novam inclinationem armorum aleam ducendam et magis excitando propensionem mundi iter aperiendi ad omnem lusum fanaticum.