Pro reposito ludum experientiam, Tabulatum nostrum Gaming Cathedrae singularem jocum praebent traditum sessio. Perfice pro solandis gamers vel quaerentibus faciliorem paroem, hae cathedrae praebent commoda desiderabilia positionum aptae sessionum longarum ludorum. Cum faba struc- ta instar sacculi vel matulae pulvinatae, corpori tuo conformantur, firmum subsidium ac flexibilitatem praebentes. Multae lineamenta in loquentibus vel auditionibus portubus ad sonum immersivum aedificatum, dum alii ad tabulas plicabiles faciliores repositae designantur. Amplectere fortuitum latus aleae cum pavimento sella quae te invitat mergi et gaude ride.
| Materia | Mesh |
| Codex metallicus armrest | |
| 410mm basi cum polyester operculum | |
| V, loco accubitu Novifacta | |
| munus CCCLX VERTICULA | |
| Product amplitudo | 51.5*55*76cm |
| Stipare magnitudine | 55*51*33cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 8.30kgs |
| G.W. | 9.80 kgs |
| Loading QTY | 736pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Codex metallicus armrest | |
| 410mm basi cum polyester operculum | |
| V, loco accubitu Novifacta | |
| munus CCCLX VERTICULA | |
| Product amplitudo | 55.5*56*76.5cm |
| Stipare magnitudine | 58*57*38cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 8.10kgs |
| G.W. | 9.60 kgs |
| Loading QTY | 560pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Codex metallicus armrest | |
| 500mm basi cum polyester operculum | |
| V loco accubitu adjustable | |
| munus CCCLX VERTICULA | |
| Product amplitudo | 86*64*84cm |
| Stipare magnitudine | 83*64*36cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.6 kgs |
| G.W. | 14.1 kgs |
| Loading QTY | 364pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Codex metallicus armrest | |
| 500mm basi cum polyester operculum | |
| V loco accubitu adjustable | |
| munus CCCLX VERTICULA | |
| Product amplitudo | 69*63.5*88cm |
| Stipare magnitudine | 72*68*41cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 9.8 kgs |
| G.W. | 11.3 kgs |
| Loading QTY | 306pcs/40HQ |
| Materia | Mesh PU |
| Lignum frame codex armrest | |
| 500mm basi cum PU cover | |
| V, loco accubitu Novifacta | |
| munus CCCLX VERTICULA | |
| Cum poculum possessor et latus sinum | |
| Product amplitudo | 75*63*88cm |
| Stipare magnitudine | 77*71*41cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 10.9 kgs |
| G.W. | 12.4 kgs |
| Loading QTY | 306pcs/40HQ |
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio
Industria scientia
Munera temperatio of * area ludum chairs plerumque includere haec facies:
Altitudo commensuratio: permittit utentes altitudinem cathedrae adaptare secundum necessitates suas ut commodam sedentem staturam et rectam escritorio altitudinis.
Benni commensuratio: Benni angulus dorsi cathedrae aptari potest ad maiorem consolationem accommodare et ad varias sedentes positiones et quietem necessitates aptare.
Munus gestationis: Pars tabulata sellae aleae gestationis munus habent, permittens sellam huc atque illuc ad consolationem et relaxationem augendam.
Temperatio subsidii lumborum: Adjust positionem et altitudinem lumborum subsidii ad ulteriorem sustentationem lumborum praebere et auxilium impedire dolori dorsi.
Headrest temperatio: Adjust positionem et altitudinem capitis ad suscipiendum cervicem et caput et lassitudinem reducere post longum tempus ludum vel laborem.
Armresta commensuratio: Pars tabulata sellae aleatoriis aptandis armillis instructae sunt, et altitudo et angulus armariorum aptari possunt ad varias positiones sedentes ac manus positiones accommodare.
Sedes profunditatis temperatio: permittit utentes ut altitudinem sedis accommodent ad accommodare homines diversis cruris longitudinibus et incremento sedentes consolationem.
Hae features commensurationem meliorem praebent experientiam et consolationem personalem, permittens utentes ad optimize sedendum et usus experientiae secundum necessitates eorum.
Ad sustentationem et purgationem fundi alearum alearum magni gradus sunt ad eorum consolationem conservandam et ad vitam servitii extendunt. Hic sunt quaedam cautiones;
Iusto purgatio: Purgare superficiem cathedrae regulariter molli sicco vel leviter panno humido ad removendum pulverem et lutum. Fuge utendo nimia aqua ad vitandum materiam cathedrae.
Apte detergent: Utere congruis detergents pro materia cathedrae (ut corium, pannum vel synthetica materia). Ad sellas corium, speciali corio cleans et cura producta utuntur; ad cathedras fabricandas, lauandi leni uti potes, vel speciales mundiores fabricae.
Vitare fortis oeconomiae: Fuge utendo detergents in quibus acida vel candida, quae damnum vel discolorationem in materia cathedrae causare possunt.
Iusta inspectio: Regulariter inspicias num variae partes tionibus sedis (ut altitudinis temperatio, benificium munus) recte laborant et fac ne solvantur vel laedantur.
Preoccupo solis nuditas: cathedra in directo solis luce collocans ut faciat materiam deflorescere vel debilitare. Vitandus est lux solis diuturna nuditate.
Humidum ambitus devita: cathedram siccam custodi et eam in humida environment utens vel recondens ne formet et corrumpat materiam.
Fac maculas: Si contumaces sunt maculae in cathedra, fac cum tempore. Ad cathedras fabricandas, purgare et molli penicillo leniter uti conari potes; pro sellis pellibus, speciali corio mundare potes, et munda panno mundo abstergere.
Compesce cochleas et fixiones: Cochleas et fixiones cathedrae perscribe regulariter curare ut stricta sint ne laxis vel salutis discrimina in usu sint.
Utere pads tutelae: Ponens pavimentum matulae vel pads tutelae sub cathedra, praesertim ad contignationem facile scalpi, ne sella impedire potest quominus induat aut moveat.
Gravia urgentia vitare: noli premere cathedram sub gravibus obiectis ad vitandam incisum vel deformationem materiae.