Usus fastigium luxuriae aleae apud nostrum High-Level Gaming chairs, ubi acies technologiae artificii impeccabilis occurrit. Ludi discernendi destinati, hae sellae summopere iactant materias lineas, ergonomicas notas provectas, et occasus customizabiles ad ultimam consolationem. Premium corium vel materia synthetica summus qualitas, cum memoria spumae pulvino iuncta, singulare firmamentum praebent. Provecta aptabilitas, comprehendo 4D armillas, multi-directional benificium, ac etiam functiones Suspendisse in quibusdam exemplaribus, efficit ut formandam aptam pro omni usuario. Aestheticis et RGB illustribus exemplaribus selectis accensis, thronum tuum ludumque ad nova fastigia elevant.
| Materiae | PVC et holoserica |
| 4D | |
| Synchronisation mechanism | |
| 100mm genus 4 gaslift cum 7cm perimus | |
| Chrome alluminium basi | |
| PU castorea | |
| Memoria spuma colli lumbos Magnetum attractio | |
| Inaedificata in liquefaciens sursum et deorsum trucido | |
| Product amplitudo | 78*55* 128-136cm |
| Sedes | 84*65*41CM |
| Retro | W56*H85cm |
| Stipare magnitudine | 87*65*38cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 25.5kgs |
| G.W. | 27.5kgs |
| Loading QTY | 308pcs/40HQ |
| Materiae | Fabricae et holoserica |
| 4D | |
| Synchronisation mechanism | |
| 100mm genus 4 gaslift cum 7cm perimus | |
| Pingis aluminium basi | |
| Nigrum PU castorea | |
| Magnetic Memoria Spuma Caput Cervicale | |
| Inaedificata altitudinis Novifacta lumborum auxilio | |
| Product amplitudo | 73* 56* 128-133cm |
| Stipare magnitudine | 83*65*37cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 24.5kgs |
| G.W. | 27.3kgs |
| Loading QTY | 350pcs/40HQ |
1. PVC
2. 2D
3. Obfirmo, sem mechanism
4. 100mm genus 3 gaslift
5. Nylon basis
6. 60mm nylon castoreum
7. cervical cervical et lumbos cervical
8. Product size: 67*66* 123-133cm
9. Packing size: 85*41*65cm
10. Package: 1pc/ctn
11. N.W.:23.0kgs
12. G.W.:26.0kgs
13. Loading QTY: 280pcs/40HQ
1. PVC Velvet
2. 4D
3. Synchronisation mechanism
4. 80mm classis III gaslift cum 50mm cereis
5. 350 mm
6. 60mm nigrum PU castoreum
7. cervical cervical et lumbos cervical
8. Product size: 74*66* 127-135cm
9. Packing size: 83*66*44cm
10. Package: 1pc/ctn
11. N. W.:22. 2kgs
12. G. W.:24. 7kgs
13. Loading QTY: 300pcs/40HQ
1. PVC
2. 4D
3. Obfirmo, sem mechanism
4. 100mm genus 3 gaslift
5. Pingis metallum basi
6. 60mm nylon castoreum
7. cervical cervical et lumbos cervical
8. Product size: 67*66* 125-135cm
9. Packing size: 86*70*38cm
10. Package: 1pc/ctn
11. N. W.:23. 0kgs
12. G. W.:26. 0kgs
13. Loading QTY: 312pcs/40HQ
| Materia | PU |
| 4D | |
| Multifunctioni mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| Pingis metallum basi | |
| Nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67*66* 128-138cm |
| Stipare magnitudine | 86*36*68cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 23.0kgs |
| G.W. | 26.0kgs |
| Loading QTY | 312pcs/40HQ |
| Materia | PVC |
| 3D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| Pingis metallum basi | |
| 60mm nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 66*66* 123-133cm |
| Stipare magnitudine | 83*32.5*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 21.0kgs |
| G.W. | 23.0kgs |
| Loading QTY | 392pcs/40HQ |
| Materia | PVC Velvet |
| 3D prehendere | |
| rana mechanism | |
| 60mm in 6cm classis III gaslift | |
| 350mm basis metalli pingis | |
| 60mm Nigrum castores | |
| Spuma plena pro corpore et sede efficta, memoria spumae capitis pulvini, et pulvinus lumbalis. | |
| Product amplitudo | 69*60* 134-144cm |
| Stipare magnitudine | 86*65*37cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 23.3kgs |
| G.W. | 25.5kgs |
| Loading QTY | 310pcs/40HQ |
| Materia | Frons lutea PU, ambiens et dorsum fibra carbonis nigra |
| 4D | |
| rana mechanism | |
| 60mm descendit 6cm classis 4 gaslift | |
| Basis metallum | |
| Nigrum castors | |
| Spuma plena corporis et sedis efficta, memoria capitis spuma ad cervical, et cervical lumbalis. | |
| Sedes pulvinar | 14cm crassitudine |
| Product amplitudo | 72* 68* 131-137cm |
| Stipare magnitudine | 86*65*37cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 22.0kgs |
| G.W. | 24.0kgs |
| Loading QTY | 310pcs/40HQ |
| Materia | Fabricae et holoserica |
| 4D armillae altitudinis aptabilis, ante-tergum adjustabile, dextrum sinistrum, aptabile, et gyrationis | |
| Synchronisation mechanism | |
| 100mm genus 4 gas vitae cum 7cm occiduus | |
| 350 mm | |
| 60mm nigrum PU castoreum | |
| Memoria spuma cervical cervical cum magnete attractione | |
| Inaedificata lumborum auxilio | |
| Spuma plena frigus remedium | |
| 1.5mm metallum artus | |
| CLXXX gradum recumbens | |
| Product amplitudo | 73* 56* 128-133cm |
| Sedes | W50*D48*H49-54cm |
| Retro | W53*H82cm |
| Stipare magnitudine | 83*65*37cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 24.0kgs |
| G.W. | 26.8kgs |
| Loading QTY | 350pcs/40HQ |
| Materia | Fabrica |
| 4D armillae altitudinis aptabilis, ante-tergum adjustabile, dextrum sinistrum, aptabile, et gyrationis | |
| Synchronisation mechanism | |
| 100mm genus 4 gas vitae cum 4cm submersio | |
| 350 mm Chrome aluminium basi | |
| 50mm nylon castorea cum Chrome operimentum | |
| Memoria spuma cervical | |
| Spuma plena frigus remedium | |
| CLXXX gradum recumbens | |
| Cum caeli refrigerationem ratio | |
| Product amplitudo | 73* 56* 128-133cm |
| Stipare magnitudine | 89*67*38cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 24.0kgs |
| G.W. | 26.8kgs |
| Loading QTY | 301pcs/40HQ |
| Materia | PVC |
| 2D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 350mm basis metalli pingis | |
| 60mm PU castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Cum RGB lux | |
| Product amplitudo | 71*59.5* 123-133.5cm |
| Stipare magnitudine | 83*65.5*33cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 20.0kgs |
| G.W. | 22.0kgs |
| Loading QTY | 400pcs/40HQ |
1. PVC
2.3D armillae altitudinis Novifactae, ante-retro aptabilis, et gyratio
3. Obfirmo, sem mechanism
4.100mm genus 3 gaslift
5.350 mm basis metallica picta
6.60mm nigrum PU castoreum
7. cervical cervical et lumbos cervical
8.Seat frigus remedii spumam alta densitate spumam
9.1.5mm tabulae metallicae
10.180 gradu recubans
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio
Industria scientia
Summus finem ludum cathedrae plerumque sequenti principale designant lineamenta:
Consilium ergonomic: Summus-finis sellae aleae in ergonomics intendunt et ordinantur ad meliorem subsidium et consolationem praebere. Haec includit adaptabilia backrestas, pulvinaria sedis, et armillas ad varias corporis figuras ac sedentes positiones accommodatas, incommoditatem in diuturnum usum reducendo.
Qualitas materiae: hae cathedrae plerumque utuntur materiis praecipuis qualitatibus, ut sunt textilia genuina corium vel premium, repleta alta densitate spuma vel memoria spumae ad consolationem et vetustatem obtinendam. Artus saepe e ferro vel aluminium stannum est ad stabilitatem cathedrae augendam.
Multiplica- tionibus functionis: Summus finis aleator sellae plerumque instructae sunt variis tionibus functionibus, incluso benificium reductum, sedes altitudinis temperatio, armilla altitudo et angulus commensuratio, subsidii lumborum commensuratio, etc. Hae functiones utentes adiuvare possunt locum sedentem commodiorem invenire.
Benificium cincinnum mechanismum: Multi summi finem sellae aleatorie aptatae sunt officio cincinno, utentes utentes ad angulum commodam accommodent permittens, eamque aptam ad sedendum diversis necessitatibus, ut officium, quietem vel ludum.
Adjustabile fulcimentum lumborum et colli: Pars summus finis sellae cum aptabilibus lumborum et cervicalium veniunt ad auxilium addito sustentationem et pressuram spinae et colli minuendae.
Swivel et cylindrus designatur: Hae cathedrae plerumque munus 360-graduum verticillationis habent et scutulis repugnantibus induti, quod liberum motum circa mensam vel ludum regio faciliorem reddit sine area laesa.
Summus onus ferens capacitas: Summus finis aleatorum sellae designantur cum pondere et actuositatis utentis in animo intensio, et plerumque altam onus afferentem facultatem ad stabilitatem et salutem obtinendam habent.
Stylika species et personalization: Praeter functionality, summum ludum sellae etiam in specie intendunt consilium, plerumque cum varietate colorum et stylorum eligat, in linea cum aestheticarum necessitates venatorum, et apparatum lusum ac ambitum aequant.
Munus refrigerationis: Quaedam summus finis cathedrae etiam functionibus refrigerandis instructae sunt, ut reticulum materiale vel aedificatum in fans, ad auxilium utentium conservandum temperamentum corporis commodioris in usu diuturno.
Munera additional: Pars summus finis sellae ludum additional functiones possunt etiam integrare, ut constructum-in loquentium, systematum vibrationis feedback, etc., ut augeret immersionem experientiae lusus.
Tutela et cura summus finem sellae aleae magni momenti sunt ut eorum diuturnum tempus solatium et vetustatem conservet. Hic nonnulla sunt suggestiones et cautiones;
Regularis purgatio: Absterget cathedrae superficiem cum panno mundo molli regulariter ad tollendum pulverem et lutum. Nam sellae corium, speciales cleaners corium et cutis cura producta ad mollitiem et nitorem conservandam adhiberi possunt. Sellae fabricae cum vacuo lautus vel lavari secundum mandatum potest purgari.
Compesce et cochleis obstringere: Cochleas et fixiones sellae regulariter ad laxitatem compesce, praesertim cum sella frequenter adhibetur. Utuntur idoneis instrumentis ad constringendum ut stabilitas et salus cathedrae conservetur.
Vitare nuditatem ad solem et umorem: Pone cathedram in loco a recto solis ne materia deliquium vel deformatio. Fugiat eam in environment humida uti ne materia a forma vel depravatione fiat.
Accommoda sedes munus: varias functiones cathedrae compone secundum necessitates et consuetudines personales, ut benificium, sedes altitudinis, etc. Fac has functiones temperaturas in bono statu conservatas et regulariter abnormitates compesce.
Vim nimiam vitare: nimiam vim fuge cum cathedra utens, praesertim cum aptat functiones vel cathedram rotandi. Nimia vis structurae et temperatio internae cathedrae mechanismum laedere potest.
Emundare scutulis et turpibus: Compesce scutulis et basi sedis regulariter ut pulverem et stragem auferas. Scutulis levis est ut sella libere movere possit.
Fuge liquidum pilae: praeveni effusionis vel aliorum liquorum in cathedra bibit. Si liquor in cathedra per accidens effusus est, statim cum sicco linteo absterge, et secundum materiae speciem condigna sumat.
Siste aerem pressionis systematis: Si sella cum pressione aeris instructa est ratio tollendi, regulariter eum reprehendo ut recte operetur. Si ratio pressionis aeris deficit, tempestive reparari vel reponi debet.
Sequere normas sustentationis fabricantis: Lege et sequere instructiones sustentationem et cura a fabrica cathedrae. Hae normae saepe tradent commendationes sustentationes pro certis materiis et consiliis.
Professionis purgatio et reparatio: Si cathedra graviter laeditur vel altam emundationem requirit, commendatur ut munus professionalem petat. Fuge te cathedram disassemble ne amplius damni.
Regularis sustentatio et cura efficaciter possunt extendere vitam summi finis aleatorum et eorum consolationem et speciem conservare