Immitte te in regno aleatorii cum nostro comprehensive Gaming Cathedrae Collection, ubi solatium obvenit ad effectum ultimum ludum experientiam. Facti sunt enthusiastae et professionales similes, sellae nostrae ordinantur ad augendam focus et tolerantiam in sessionibus intensa ludo. Cum aestheticis, quae vibrantem mundi ludum effingunt, unaquaeque sella tactum ludi-phici ad tuum imitandum affert. Ex aptabilibus lumborum auxilio et capitellarum ad versatiles functiones accumbentium, hae ergonomicas cathedrae prioritant, ut staturam tuam sustineant etiam in incantationibus marathonis aleae. Tabulae firmatae et altae densitatis spumae pulvinationis, firmitatem et consolationem praebent, dum speciales materiae respirabilitatem et longivitates promovent. Utrum in heroica proelia tribuis an virtualis mundos vincas, Gaming Cathedra nostra Collectionis tuus socius in victoria quaerenda confidit.
| Materia | PVC Fabric |
| 2D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 80mm genus III gaslift | |
| 350 mm basi Metallum Pictura | |
| 60mm nigrum PU castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67*66* 128-135cm |
| Stipare magnitudine | 83*65*32.5cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 18.7kgs |
| G.W. | 20.7kgs |
| Loading QTY | 400pcs/40HQ |
| Materia | PVC |
| 2D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 80mm genus III gaslift | |
| 350 mm basi Nylon | |
| 60mm PU castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67.5*66* 124.5-132cm |
| Stipare magnitudine | 83*65*32.5cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 19.1kgs |
| G.W. | 21.1kgs |
| Loading QTY | 400pcs/40HQ |
| Materia | PU Mesh |
| PP padded armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Nylon basi | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 60*63*108-118cm |
| Stipare magnitudine | 77*30*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 14.5kgs |
| G.W. | 16.5kgs |
| Loading QTY | 515pcs/40HQ |
| Materia | PU PVC |
| Pictura additamenta Novifacta armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Pingis turpia | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 65*65*115-125cm |
| Stipare magnitudine | 78*33*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 15.0kgs |
| G.W. | 17.0kgs |
| Loading QTY | 420pcs/40HQ |
| Materia | PU reticulum |
| PP padded armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Nylon basi | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 63*64* 108-118cm |
| Stipare magnitudine | 73*31.5*56cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.2kgs |
| G.W. | 13.5kgs |
| Loading QTY | 532pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Codex metallicus armrest | |
| 410mm basi cum polyester operculum | |
| V, loco accubitu Novifacta | |
| munus CCCLX VERTICULA | |
| Product amplitudo | 51.5*55*76cm |
| Stipare magnitudine | 55*51*33cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 8.30kgs |
| G.W. | 9.80 kgs |
| Loading QTY | 736pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Codex metallicus armrest | |
| 410mm basi cum polyester operculum | |
| V, loco accubitu Novifacta | |
| munus CCCLX VERTICULA | |
| Product amplitudo | 55.5*56*76.5cm |
| Stipare magnitudine | 58*57*38cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 8.10kgs |
| G.W. | 9.60 kgs |
| Loading QTY | 560pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Codex metallicus armrest | |
| 500mm basi cum polyester operculum | |
| V loco accubitu adjustable | |
| munus CCCLX VERTICULA | |
| Product amplitudo | 86*64*84cm |
| Stipare magnitudine | 83*64*36cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.6 kgs |
| G.W. | 14.1 kgs |
| Loading QTY | 364pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Codex metallicus armrest | |
| 500mm basi cum polyester operculum | |
| V loco accubitu adjustable | |
| munus CCCLX VERTICULA | |
| Product amplitudo | 69*63.5*88cm |
| Stipare magnitudine | 72*68*41cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 9.8 kgs |
| G.W. | 11.3 kgs |
| Loading QTY | 306pcs/40HQ |
| Materia | Mesh PU |
| Lignum frame codex armrest | |
| 500mm basi cum PU cover | |
| V, loco accubitu Novifacta | |
| munus CCCLX VERTICULA | |
| Cum poculum possessor et latus sinum | |
| Product amplitudo | 75*63*88cm |
| Stipare magnitudine | 77*71*41cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 10.9 kgs |
| G.W. | 12.4 kgs |
| Loading QTY | 306pcs/40HQ |
| Materia | PU et PVC |
| PU padded armrest | |
| recubans mechanism | |
| Cum subcapitalia et alvo firmamentum | |
| Cum scabillum | |
| Basis lignum | |
| Product amplitudo | 72*82.5*104cm |
| Stipare magnitudine | 84*73*62cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| MOQ | 50pieces |
| N.W. | 29.5kgs |
| G.W. | 32.0kgs |
| Loading QTY | 176pcs/40HQ |
| Materia | PU et PVC |
| PU padded armrest cum poculum possessor | |
| recubans mechanism | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Latus sinum | |
| Cum scabillum | |
| Product amplitudo | 81.5*86*111cm |
| Stipare magnitudine | 86*68*51cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 21.9kgs |
| G.W. | 24.5kgs |
| Loading QTY | 215pcs/40HQ |
| Materia | PVC Velvet |
| 3D prehendere | |
| rana mechanism | |
| 60mm in 6cm classis III gaslift | |
| 350mm basis metalli pingis | |
| 60mm Nigrum castores | |
| Spuma plena pro corpore et sede efficta, memoria spumae capitis pulvini, et pulvinus lumbalis. | |
| Product amplitudo | 69*60* 134-144cm |
| Stipare magnitudine | 86*65*37cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 23.3kgs |
| G.W. | 25.5kgs |
| Loading QTY | 310pcs/40HQ |
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio
Industria scientia
Hodie, sicut unda digitalisationis mundum rapit, ludi computatores PC praelati facti sunt viam pro innumerabilibus hominibus relaxandi, delectandi, certandi. Rapido progressu technologiae aleae ac continua emendatione lusorum investigatio experientiae immersivae; PC Gaming Chairs (sellae aleae computatricis professionales), sicut pons histriones et mundi virtualis, novas mutationes et innovationes subeunt. Ut supellex primarius in industria fabricator, Anji Guyo Furniture Co., Ltd. evolutionem professionalem et innovationem in hoc campo ducit cum alta industria cumulus et deinceps conceptus designatus.
Munus Institutio cathedrae diutius occurrere non possunt, ac summus intensus usus hodiernorum Camertium necessitates. Propterea, Computer Gaming Cathedrae ab Anji Guyou immissae principia ergonomicorum in consilio plene considerant, et memoria alta densitatis spumam ad sedem et backrest replendum adhibeat, ut scaenicorum adhuc commodam sedentem in diuturno ludum sedentem tenere possint, pressioni dorso, collo et coxis efficaciter sublevare.
Electio materiae una est ex momentis indiciis ad cathedram ludumque egregium metiendam. Anji Guyou materias altas eligit, ut obsistentes ac non-lapsi PU corium vel spirabilem et humorem-permeabilem textilia reticulorum, quae non solum facile sunt mundare et conservare, sed etiam efficaciter resistere exesi sudoris et olei maculas, perpetuae pulchritudinis et consolationis cathedrae conservantes. Artus chalybis valido et levibus elevans Gas virga firmitatem et firmitatem cathedrae obtinet. Etiam contra operationes venationis intensae, tam firmum esse potest quam petra, histriones firmissimum auxilium dare.
Anji Guyou conceptui tutelae environmental in processu fabricando semper adhaeret. Ex rudi materia procurationis ad productionem et processum, ad dissipandum dispositionem, omnis nexus stricte sequitur signa internationalia environmentalia et ictum in ambitum reducere nititur. Usus materiarum recyclabilium, optimizatio processuum productionis, et melioratio energiae efficientiae non solum gratuita productione minuere, sed etiam conciliare condicionem viridis fabricationis et progressionis sustineri consequi. Hoc respectum et tutelam pro ambitu etiam Anji Guyou productos plus favoris a consumers in foro fecit.
Ut magna pars hodiernae culturae aleatoriae, Curricularum cathedrae Gaming upgrade comprehensivam subeunt ab uno munere ad diversificationem et intelligentiam. Anji Guyou Lorem Co., Ltd., cum suo professionali consilio team, districta qualitate temperantiae et deinceps mercatu insensibili, promovere pergit innovationem et progressionem in hoc campo, histriones commodiorem, efficientem et intelligentem ludum experientiam afferens. In posterum ratio habenda est credere quod cum continua progressione technologiae et crescentis diversificationis consumerent postulatum, PC Cathedrae Computer Gaming pergere pergent ad novam inclinationem armorum aleam ducendam et magis excitando propensionem mundi iter aperiendi ad omnem lusum fanaticum.