Introducendo nostrum premium linea cathedrarum exsecutivarum officiorum, adamussim fabricatus est ad reiterandam workspace luxuriam et ergonomic excellentiam. Hae sellae plusquam solutiones sedendi sunt; Testamentum es ad professionem staturam tuam, consilium sapienter cum singulari consolatione componendo. Ex tenuissimis materiis ficti, unaquaeque sella exsecutiva iactat robustum corpus gradatim aluminium vel politum lignum constructum, durabilitatem quae temporis experimentum obtinet. Lenta, corium grani plenum, vel upholsteriae prema fabricae opulentiam te involvit, eligens colores ad munus aestheticum, e classico nigro ad elegantes terrae tonos. Nostrae cathedrae designant ergonomica consilia, etiam aptabile fulcrum lumborum, quod conforme est naturali spinae tuae curvae, reducens laborem in horis laboris extensis. Cum sedibus altitudinibus aptabiles, machinationes benificium discumbentes, et 360 gradus functionis VERTICULA, promovent positiones dynamicas sedentes, focus et fructus augentes. Armillas innovativas, additamenta ad bonum solacium, saepe sunt altitudinis et latitudinis aptabiles, personale subsidium praebentes tensionem humerum et collum sublevandis. Basis quinque stellae, quae probi laevibus volubilibus instructa est, stabilitatem efficit, dum motus sine labore per varias superficies pavimenti sine damno iniuriatur. Amplectere culmen officii sedendi cum consessu officii nostri exsecutivi sellae — ubi ergonomicas elegantiae convenit, transfigurans officinam tuam in regnum fructibus ac ruditatis. cotidiana exercitatione eleva; in sella collocare quod non solum complet statum tuum exsecutivum sed active confert ad bene esse. Experiri quid sit hodie.
| Materia | PU PVC |
| Pictura padded armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| CCCL Chrome basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Product amplitudo | 69*71* 120-130cm |
| Stipare magnitudine | 88*34*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 17.0kgs |
| G.W. | 18.5kgs |
| Loading QTY | 344pcs/40HQ |
| Materia | PU PVC |
| Pictura padded armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 80mm genus 2 gaslift | |
| Pingis turpia | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 62*73* 108-116cm |
| Stipare magnitudine | 80*34*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 16.5kgs |
| G.W. | 18kgs |
| Loading QTY | 386pcs/40HQ |
| Materia | PU PVC |
| Pictura padded armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 80mm genus 2 gaslift | |
| Pingis turpia | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 62*73* 108-116cm |
| Stipare magnitudine | 80*34*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 16.5kgs |
| G.W. | 18kgs |
| Loading QTY | 386pcs/40HQ |
| Materia | PU PVC |
| Chrome codex armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 350mm Chrome basi | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 64*77*115-125cm |
| Stipare magnitudine | 88*35*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 18.4kgs |
| G.W. | 20.4kgs |
| Loading QTY | 344pcs/40HQ |
| Materia | PU PVC |
| PU Populus Novifacta | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 60mm genus 2 gaslift | |
| 350mm basis metalli pingis | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 68*112-118cm |
| Stipare magnitudine | 82*34*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 20.2kgs |
| G.W. | 22.2kgs |
| Loading QTY | 384pcs/40HQ |
| Materiae | PU PVC |
| Pictura padded armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Pingis turpia | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 65*77*107-117cm |
| Stipare magnitudine | 72*34.5*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 16.5kgs |
| G.W. | 18kgs |
| Loading QTY | 408pcs/40HQ |
| Materiae | PU PVC |
| Pictura padded armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Pingis turpia | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 65*77*107-117cm |
| Stipare magnitudine | 72*34.5*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 16.5kgs |
| G.W. | 18kgs |
| Loading QTY | 408pcs/40HQ |
| Materiae | PU PVC |
| PP armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm Nylon basi | |
| 50mm Nylon castoreum | |
| Product amplitudo | 61*69* 108-118cm |
| Stipare magnitudine | 71*32*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 14.1kgs |
| G.W. | 15.5kgs |
| Loading QTY | 520pcs/40HQ |
| Materiae | PU |
| Chrome codex armrest | |
| Synchronisation mechanism | |
| 80mm genus 2 gaslift | |
| 350mm Chrome basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Product amplitudo | 63*71*117-125cm |
| Stipare magnitudine | 86.5*39*65CM |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 19.0kgs |
| G.W. | 22.3kgs |
| Loading QTY | 292pcs/40HQ |
| Materiae | PU |
| Pingis altitudinis Novifacta codex armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 80mm genus 2 gaslift | |
| 350mm Chrome basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Cum armrest | |
| Product amplitudo | 81*76* 124-132cm |
| Stipare magnitudine | 92*68*37CM |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 24.0kgs |
| G.W. | 27kgs |
| Loading QTY | 301pcs/40HQ |
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio
Industria scientia
In productione executive office chairs, we are well aware of the importance of cutting and processing accuracy to ensure product quality, improve durability and optimize user experience. To this end, we have adopted a series of advanced technical measures and management systems to ensure that every link reaches the top level of the industry.
Ex fonte moderante eligimus materias optimas rudis, inclusas aluminium altum, lignum politum, ac corium frumenti plenum, vel fabricas altas. Hae materiae non solum ad duo signa aestheticorum et consolationis conveniunt, sed etiam fundamentum firmum iaciunt ad processus subtilis subsequentis.
In processu secando introduximus instrumenta machinarum machinarum alta praecisione CNC (CNC). His instrumentis usus technologiae CNC provectae et micron-gradu sectionem secundum exemplar praesens tres dimensiva efficere potest, efficaciter errores et repugnantias vitando ab incisione manuali tradito causata. CNC instrumenta machina non solum accurationem et efficaciam incisionis emendant, sed etiam laboris gratuita per operationes automated minuunt, stabilitatem et sustinebilitatem processus productionis procurandi.
In processu processui, magni etiam momenti sumus ad imperium singularium et ad praecisionem. Ratio normae 6S administrandi ratio adhibita est ut officina ambitus sit mundus et ordinatus, et errores processus per causas externas reducendi. Manipulus operarius ex pluribus peritis peritis componitur, qui non solum eximium artificium habent, sed etiam artes professionales regulariter exercent. Solerter operari possunt varias rationes summus praecisionis instrumentorum processus, ut CNC machinis milling, CNC machinis flexionis, etc., ut subtiliter processus in sella compage, brachiis et variis componentibus efficiat ut magnitudo, figura et angulus uniuscuiusque componentis ad consilium requisita occurrant.
Etiam instructi sumus cum exquisitis instrumentorum mensurarum et probationum instrumentis, ut tres machinis mensurae coordinatae (CMM), schedulae laseris, etc., omnia circum et alta subtilitate probationis partium processitarum peragere, ut unumquodque productum occurrat vel excedat signa qualitatis expectatae. Hic processus tentationis rigidus non solum altiorem qualitatem facti melioris facit, sed etiam fundamentum solidum ponit ad opus conventus subsequentis.
Dignum est memorare quod nostra societas relationes cooperativas diuturnum instituerit cum probatione institutionum professionalium et auctoritativarum SGS, TUV et Veritas hendrerit. Hae institutiones non solum nobis praebent severis qualitatibus probationis signa, sed etiam adiuvant nos continuos optimize processuum productionis, ut sellae nostrae exsecutivae officio gravissimae probationis requisita in diversis mercatis circum orbem terrarum occurrere possint.
Per introductionem altae praecisionem CNC machinarum instrumentorum, normae 6S administrationis systematis, machinationis professionalis, opificum probatio urbana, et cooperatio cum probatis institutionibus auctoritative, notabilem consecuti sumus emendationem in incidendo et expediendo accurate in processu efficiendi sellarum officii, efficaciter errores reducendi, efficientia productionis melioris, et usores magis durabiles, fideles et ergonomici muneris sellae producti..