Officium cathedris providemus multifariam. Sella officii exsecutiva est quae in officio maxime adhibetur. Domum officium sella plerumque adhibetur in conclavi vel studiorum cubiculi. Praeterea habemus sellam secretarii, sellam colloquii, munus sede- rum genuflexi officii sellam, etc. Ut diversis usoris requisitis occurrant, certas cathedras proinde praebemus.
Officii nostri cathedrae ex materia oeconomica fiunt, In statu, homines magis ac magis ad sanitatem attendunt. Imperia etiam ex multis regionibus petunt ut bona e Sinis importata certificationes praesto habeant ut SPATIUM, Azo, Formaldehyde, Phthalates, PAHs, Cadmio Content, et sic porro. Ut usores nostri tutos esse ac ne contra legem imperii esse sentiant, bonis materiis uti malunt ad cathedras officii nostri faciendas. In negotiis diu terminus cogitatur.
Manipulus productionis nostra XXVIII annos experientiae in officio sellae productionis habet. Fundata in officinas BSCI computorum, magnam fiduciam habemus in praebendis idoneis sellis officio emptoribus nostris. Principium nostrum est diuturnum negotium cum clientibus nostris relationem aedificare et finem negotii vincendi consequi.
| Materia | Mesh Fabric |
| PP padded flip armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Cum subcapitalia | |
| Product amplitudo | 60*46*100-110cm |
| Stipare magnitudine | 62*25*60cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 10.5kgs |
| G.W. | 12.0kgs |
| Loading QTY | 715pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| PP altitudo adjustable armrest | |
| II gradu densis mechanism | |
| 80mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Product amplitudo | 59.5*56*109-116cm |
| Stipare magnitudine | 76*33*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 13.5kgs |
| G.W. | 15.0kgs |
| Loading QTY | 464pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Alba PP armamentum | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Cum subcapitalia | |
| Product amplitudo | 61.5*53* 119.5-128.5cm |
| Stipare magnitudine | 68*28.8*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 11.0kgs |
| G.W. | 12.2kgs |
| Loading QTY | 600pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Flip armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Cum subcapitalia | |
| Product amplitudo | 62*55.5*101.5-111.5cm |
| Stipare magnitudine | 75*32*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 11.3kgs |
| G.W. | 12.7kgs |
| Loading QTY | 508pcs/40HQ |
| Materia | PU |
| 1.2cm plywood | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm depressio 40mm classis 3 gaslift | |
| 320; | |
| 50mm PU castoreum | |
| Product amplitudo | 63.5*65*90.5-100.5cm |
| Stipare magnitudine | 62*33*53cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.5kg |
| G.W. | 13.8kg |
| Loading QTY | 646pcs/40'HQ |
| Materia | PU |
| 1.2cm plywood | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm depressio 40mm classis 3 gaslift | |
| 320; | |
| 50mm PU castoreum | |
| Product amplitudo | 63.5*65*90.5-100.5cm |
| Stipare magnitudine | 62*33*53cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.5kg |
| G.W. | 13.8kg |
| Loading QTY | 646pcs/40'HQ |
| Materia | Teddy vellus |
| 1.2cm plywood | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 60mm genus 2 gas levare | |
| 350 pictura basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Product amplitudo | 63.5*68*82.5-87.5cm |
| Stipare magnitudine | 64*32*53cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.8kgs |
| G.W. | 14.4kgs |
| Loading QTY | 630pcs/40HQ |
| Materia | Teddy vellus |
| 1.2cm plywood | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 60mm genus 2 gas levare | |
| 350 pictura basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Product amplitudo | 63.5*68*82.5-87.5cm |
| Stipare magnitudine | 64*32*53cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.8kgs |
| G.W. | 14.4kgs |
| Loading QTY | 630pcs/40HQ |
| Materia | PU PVC |
| Codex metallicus armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 160mm genus 2 gaslift | |
| 330mm pictura basi metallum | |
| Product amplitudo | 67*60*90.5-105.5cm |
| Stipare magnitudine | 62*28*58.5cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.2kgs |
| G.W. | 13.7kgs |
| Loading QTY | 665pcs/40HQ |
| Materia | PU PVC |
| Codex metallicus armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 160mm genus 2 gaslift | |
| 330mm pictura basi metallum | |
| Product amplitudo | 67*60*90.5-105.5cm |
| Stipare magnitudine | 62*28*58.5cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.2kgs |
| G.W. | 13.7kgs |
| Loading QTY | 665pcs/40HQ |
| Materia | PU PVC |
| Codex metallicus armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 160mm genus 2 gaslift | |
| 330mm pictura basi metallum | |
| Product amplitudo | 67*60*90.5-105.5cm |
| Stipare magnitudine | 62*28*58.5cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.2kgs |
| G.W. | 13.7kgs |
| Loading QTY | 665pcs/40HQ |
| Materia | Fabrica |
| 1.2cm plywood | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 60mm genus 2 gas levare | |
| 350 pictura basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Product amplitudo | 63.5*68*82.5-87.5cm |
| Stipare magnitudine | 64*32*53cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.8kgs |
| G.W. | 14.4kgs |
| Loading QTY | 630pcs/40HQ |
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio
Industria scientia
In nostra societate consilium et fabricare cathedras officii non solum intendunt in integrationem functionality et aestheticam, sed etiam penitus considerant obligationem ad qualitatem, tutelam et tutelam ac salutem usoris. Ad praecipuos officiorum sedes - pulvinaria sedilia, backresta et armillas, materias diligenter selectas curamus ut singula signa summae industriae occurrant.
Pulvinar materia: Utimur alta densitate repulsa spongia sicut materia nucleus sedis pulvinus. Spongia haec optimam habet mollitiam et diuturnitatem, efficaciter humanas pressiones dispergere et fatigationem diu sedendo minuere potest. Tegumen tegitur GENEROSUS textilia vel environmentally- amica corio. Hae notae non solum ad tactum molles et consolatoriae sunt, sed etiam respirationem bonam habent et resistentiam gerunt. Etiam post longum tempus utendum, pulvinar purus et commodus sedem servare possunt. Quidam summus finis series etiam memoriam spumam technologiam introducit ad praebendum personale subsidium secundum figuram corporis personalem, adhuc experientiam utentis augendi.
Materia posteriora: posteriora etiam spongia densitate impletur et cum ergonomicis curvis designatur, quae forma dorsi perfecte aptat et efficacia subsidia praebet. Artus posterior posterior est GENERALIS FERRUM vel aluminii mixturae, quod quidem discursum et iuncta est ut structura stabilis sit et diuturnum usum sine deformatione sustinere possit. Quaedam consilia etiam incorporant munus fulcimentum aptabile lumborum, quod utentes libere accommodare possunt secundum necessitates personales ad optimum auxilium obtinendum effectum lumborum.
Armrest materia: Pro parte magni ponderis fulcimentum sellae officii, mollia PU tunica seu ligno solido utimur ad solatium cubiti cum ponens illud. PU materia bona indumenta resistentia et anti-lapsus proprietates habet, et stabilis manere potest etiam si sudant manus; at solida ligna bracchiaque ostendunt textura naturalem et summum finem sentiunt, addens tactum caloris ad officium ambitus.
Environmental tutela et salus: In eligendis materiis signa circumscriptiones internationales stricte sequimur, ut SPATIUM, azo, formaldehyde, phthalates, hydrocarbonum polycyclicum aromaticum et cadmia restrictiones contentorum, curent ut omnes materiae hae signa salutis occurrant vel excedant. Nostra productio processus stricte consequitur ISO 14001 systema environmental administratione ad pollutionem a fonte temperandam et ictum in ambitu minuendum. Eodem tempore, diuturnum tempus cooperatio cum auctoritativarum probationum Institutis ut SGS, TUV, hendrerit Veritas, etc. praebet fortem qualitatem subscriptiones pro nostris effectibus, ut omne officium cathedra sit tuta, sana, et environmentally- amica electio.
Officii nostri consessores praestant qualitatem et environmentally- amicae materiae in partibus clavis utuntur, ut pulvinaria, backresta, et armillas. Per scientifica consilia et exquisita artificia, perfectam consolationem et durabilitatem consequitur. Eodem tempore stricte sequitur internationalis tutelae ac securitatis signa, permittens utentes experiri non solum experientiam officii qualitatem, sed etiam observantiam et tutelam salutis.