Collectio nostra secretarias cathedras introducens, adamussim destinatum est ut tactum prudentiae ac leporis ad operas compactorum et ad tabulas secretarias tractandas adduceret. Discriminatim pro iis qui efficacem consilium sine ullo consolationis discrimine, hae sellae mixtionem simplicitatis, elegantiae et functionis inponunt. Secretarii nostri sellae spatio-salvando animo fabricati sunt in plumas profiles et dimensiones compactas, sine labore labens sub vel minimis pluteis, optimizing pavimento spatio stricto. Elige ex variis stylis, inter reticulum spirabile dorsum pro aucta aeris circulatione diebus calidioribus, vel mollia, durabilia fabricae vel cannabi mixtiones quae naturalem, oeco-amicam appellationis offerunt, harmonice cubiculi decori miscent. Hae sellae ergonomica fulcimentum cum contoured subselliis ac flexilibus regressibus prioritant, consolationem procurantes in diuturnis periodis typingis vel literis elaborandis. Apta sedes alta ministrantium diversorum staturum utentibus, staturam sanam promovens et iactationem in dorso et collo minuens. Exempla selecta etiam mechanismum leni gestatione comprehendunt, sino subtilem motum qui sanguinis fluxum excitat et agilitatis mentis fovet. Aesthetice placentes lineis mundis et optionibus coloratis, Secretariae Cathedrae nostrae tactum ruditatis addunt cuilibet officio occasus, sive traditam sive contemporalem. Valida, tabulae tamen leves ex materia quali- tate fabricatae sunt ut ferrum vel firmum plasticum, stabilitatem et longitudinem obtineant, easque sapienter obsideri annis futuris. Essentialiter noster Secretarius Cathedrae plusquam iustorum supellectilium frusta sunt; Socii sunt ad opera tua quotidiana, augendae ubertatis et styli sensum in operando injiciendo. Coniunge formam et functionem bonam hodie detege, cum sella cotidiana exercitatione tua elevans, quae munus tuum perfecte complet tamquam diligentis secretarii vel domus officii fanaticus..
| Materiae | Mesh |
| PP armrest | |
| Obstructio sem mechasismo | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Nylon basi | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 57.5*67*91.5-101cm |
| Stipare magnitudine | 62* 32.5*58.5CM |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 9.6kgs |
| G.W. | 11.0kgs |
| Loading QTY | 592pcs/40HQ |
| Materia | Mesh Fabric |
| PP padded flip armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Cum subcapitalia | |
| Product amplitudo | 60*46*100-110cm |
| Stipare magnitudine | 62*25*60cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 10.5kgs |
| G.W. | 12.0kgs |
| Loading QTY | 715pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| PP altitudo adjustable armrest | |
| II gradu densis mechanism | |
| 80mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Product amplitudo | 59.5*56*109-116cm |
| Stipare magnitudine | 76*33*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 13.5kgs |
| G.W. | 15.0kgs |
| Loading QTY | 464pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Alba PP armamentum | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Cum subcapitalia | |
| Product amplitudo | 61.5*53* 119.5-128.5cm |
| Stipare magnitudine | 68*28.8*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 11.0kgs |
| G.W. | 12.2kgs |
| Loading QTY | 600pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Flip armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Cum subcapitalia | |
| Product amplitudo | 62*55.5*101.5-111.5cm |
| Stipare magnitudine | 75*32*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 11.3kgs |
| G.W. | 12.7kgs |
| Loading QTY | 508pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| 3D armrest | |
| II-gradu obfirmatis sem mechanism | |
| 80mm genus III gaslift | |
| 350mm pictura basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Cum subcapitalia | |
| Product amplitudo | 66*60* 120-128cm |
| Stipare magnitudine | 67*36*65 cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 17.0kgs |
| G.W. | 19.0kgs |
| Loading QTY | 420pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| II-gradu obfirmatis sem mechanism | |
| Altitudo adjustable armrest | |
| 80mm genus 2 gaslift | |
| 320mm chrome basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Cum capitis et lumborum auxilio | |
| Product amplitudo | 62*54* 119-127cm |
| Stipare magnitudine | 73*33*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 15.0kgs |
| G.W. | 16.8kgs |
| Loading QTY | 469pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| PP flip armrest | |
| Negotium mechanism | |
| 80mm genus 2 gaslift | |
| 300mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Product amplitudo | 59*64*118-128cm |
| Stipare magnitudine | 60*25*52cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 8.5kgs |
| G.W. | 9.7kgs |
| Loading QTY | 880pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| PP armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 80mm genus 2 gaslift | |
| 350 nylon base | |
| 50mm Nylon castoreum | |
| Product amplitudo | 70*64* 122-130cm |
| Stipare magnitudine | 72* 32.8*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 13.7kgs |
| G.W. | 15.5kgs |
| Loading QTY | 448pcs/40HQ |
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio
Industria scientia
In studio excellentiae qualitatis et experientiae usoris, societas nostra semper ad vetustatem, salutem et tutelam environmental productorum ut elementorum nucleorum spectat, praesertim in consilio et processu fabricandi summus secretarii officii sellae, delectu et praetractatione processus mollium materiarum sicut spongiae et fabricae magis etiam elegantiores. Sequens series technicorum consiliorum nobis curanda est ut summus scribae munus sella summo gradu industriae attingat;
Spongia pretreatment processum
Summus densitas resilit spongia: Primo utimur summus densitas, summus mollitia spongia polyurethane ut principale materiam implens sedis et dorsum cathedrae. Haec spongia non solum praestantem sustentationem et diuturnitatem habet, sed etiam pressionis corporis efficaciter discutere et fatigationem diu sedendo minuere potest. In productione processu, densitatem ac ratem spongiae repercussam stricte moderamur, ut quaeque spongia optimum usum effectum consequi possit.
Flamma curatio retardans: Intuitu particularitatis officii environment, omnes materiae spongiae flammam retardant tractationem strictam subierunt et signa salutis nationalis et internationalis conveniunt. Flamma retardat per methodum tingendi vel spargendi methodum aequaliter in spongiam infixa ad formam durabilem flammae retardat iacum, quod efficaciter prohibet ignis propagationem et utentium salutem efficit.
Antibacterial and anti-mite treatment: Ad salubriorem ambitum opus efficiendum, antibacterial et anti- minuta technologia ad spongias tractandas utimur. Per applicationem nano argenteorum vel aliorum agentium antibacterialium environmentally- amicabilium, incrementum bacteria, forma et minuta efficaciter obstare possunt, superficies sella mundari potest, allergens minui, et experientia utentis emendari potest.
Pretreatment processus fabricae
Repugnantes et anti-rugam curationem gerunt: Pro materia fabricae, sedulo operam dabimus eius resistentiae et resistentiae rugae. Per methodos physicas vel chemicas, sicut calor occasus et resina conficiendi, durities superficies et recuperatio elastica facultas fabricae augetur, ita ut in usu quotidiano non facile rugam induat, et superficies cathedrae plana et pulchra servetur.
Environmentaliter amicabiliter tingendis et coloribus figendis: Nos insistere utendo circumscriptione amicabili tinguendi ad fabricam tingendam, et per varias curationes colorum figendi, ut color nitidus sit et perennis et non facile deflorescit. Hic processus non solum pulchritudinem operis praestat, sed etiam officium tutelae environmental praebet.
Curatio antibacterial et antifactionis: Similia curationi spongiae, fabrica etiam tractatur cum antibacterial et antifoulatione. Per processum specialem, agens antibacteriale superficiei fibri fabricae adnectitur ad iacum tutelae formandum, quae incrementum bacterial vetat et auget facultatem fabricae antibacticae, faciliorem reddit ad mundandam et conservandam.
Composita cum processu praetractationis supra, summus secretarius noster munere cathedrae non solum attingit gradum industriae in vetustatem et salutem, sed etiam consequitur upgrade comprehensive in consolatione, tutela et aesthetica environmental. Praeterea societas multae operae periti et normae 6S systematis administrandi ad rigorem et efficaciam productionis processuum obtinent; Veritas longi temporis cooperatio cum professionalibus et auctoritivis consociationibus sicut SGS, TUV, et hendrerit Veritas praebet validam tertiam partem certificationem et subsidium pro uber qualitate nostra.
Sella secretarii nostri summus posterioris officii non solum crystallizationem technologiae et artis, sed etiam officium sanum, commodus et efficax operandi decori pro omni usuario. Eligendo fructus nostros significat eligere durabilem, firmam, securam, sanam, pulchram et generosum munus socium, ut opus tuum cotidianum facilius et iucundius reddatur.