Reserare apicem productivity cum seriei Cathedrae nostrae Task, pro temporis fabricae formandae. Aptabilitas cum subsidio conpensans, hae sellae opsonant semper mutabilibus diei negotiorum exigentiis. Ex reticulo respirabili quod promovent evacuationem ad occasus plene customizabiles – armillas aptabiles, profunditatem sedis, et machinamenta benificium – aptant ad necessitates tuas singulares positiones. Leve adhuc robustae tabulae aequaliter in multi- ficiorum superficiei gliscunt, inconsutilemque inter opera motus invitant. Sive armamenta intensiva incepta sive cotidianas consuetudines, stilum nubentes cum concreta ratione consequendi operis excellentiam.
| Materiae | Mesh |
| PP padded flip armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Nylon basi | |
| PU castorea | |
| Product amplitudo | 59*58*98-108cm |
| Stipare magnitudine | 58*32*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 10.3kgs |
| G.W. | 11.8kgs |
| Loading QTY | 640pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Nigrum PP armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Product amplitudo | 55*56*92.5-102.5cm |
| Stipare magnitudine | 64*28.8*59.5cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 9.4kgs |
| G.W. | 10.7kgs |
| Loading QTY | 648pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Nigrum PP armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Product amplitudo | 55*56*92.5-102.5cm |
| Stipare magnitudine | 64*28.8*59.5cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 9.4kgs |
| G.W. | 10.7kgs |
| Loading QTY | 648pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| PP padded flip armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Product amplitudo | 60*56*100.5-110.5cm |
| Stipare magnitudine | 68*28.8*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 10.2kgs |
| G.W. | 11.5kgs |
| Loading QTY | 600pcs/40HQ |
| Materia | Fabric |
| PP armrest | |
| II-gradu obfirmatis sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 58*60.5*99.5-119.5cm |
| Stipare magnitudine | 76*34*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 14.60kgs |
| G.W. | 16.00kgs |
| Loading QTY | 435pcs/40HQ |
| Materia | PU PVC |
| PP armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 300mm Chrome basi | |
| 50mm Nylon castoreum | |
| Product amplitudo | 57*63*98.5-108cm |
| Stipare magnitudine | 61*28*56cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.3kgs |
| G.W. | 13.5kgs |
| Loading QTY | 696pcs/40HQ |
| Materiae | Mesh |
| PP flip armrest | |
| Negotium mechanism | |
| 80mm genus 2 gaslift | |
| 300mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Product amplitudo | 57*59*89-97cm |
| Stipare magnitudine | 55*27*52cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 8.0kgs |
| G.W. | 9.2kgs |
| Loading QTY | 840pcs/40HQ |
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio
Industria scientia
In hodierno ambitu laboris celeriter potito, Cathedra Negotium summus qualitas est non solum clavis ad efficaciam laboris melioris, sed etiam necessariam partem ad salutem et consolationem molestie praestandi. Sicut dux in industria, Anji Guyo Furniture Co., Ltd penitus hoc intelligit et creditum est creare ergonomic, pulchram et practicam Negotium cathedras injicere novam vigorem et consolationem in spatia globalis muneris.
Negotium Cathedra sella est ad diuturnum tempus opus computatrale disposita, colloquia occurrens vel munia usitata. Differt a cathedrarum officio tradito et magis attendit ad sustentationem tergum utentis, collum et brachia ad lassitudinem reducendam et problemata potentiale valetudinis diuturnae sedentis causata, sicut discus lumborum herniationum et spondylosis cervicis. Praeclarum Negotium Cathedra aptari potest secundum figuram corporis personalem, sedens habitus et labor indiget ut omnis usor personale et commoda experientia frui possit.
Sicut Sinarum ducens Consuetudo Conferentiarum Chairs Factory et Conference Guest Chairs Suppliers, Anji Guyou Furniture Co., Ltd. etiam singularem vim in agro Task Chairs ostendit cum alta industria cumulum et innovationis facultates. Societas bigas productionis peritus et peritus habet. Non solum in applicatione et processu variarum materiarum proficiunt, sed etiam acri perspicientia in mercatu exigunt et continuas novos fructus deducere possunt, qui inclinatio temporum ac notio sanitatis occurrent.
Secundum qualitatem dominii, Anji Guyou ratio 6S administrationis stricte adducit, a procuratione materiae rudis, processus productionis ad inspectionem operis effecti, omnis nexus excellentiam nititur. Haec summa rerum singularium consectatio efficit ut unaquaeque Cathedra Negotium temporis experimentum pati possit et usui experientiae diuturno et diuturno utentibus afferat.
Ut ulteriores comprobarent praestantes qualitates productorum, Anji Guyou relationes diuturnas cooperantes cum probatis et certificationibus institutionum SGS, TUV et hendrerit Veritas statuit. Hae institutiones eorum auctoritate et aequitate cognoscuntur. Per strictam probationem et aestimationem, Anji Guyou's Task Cathedram praebent cum certificatione quae signis internationalibus occurrit, eius praestantem observantiam tutam, diuturnitatem, tutelam environmental et alias rationes probans. Hoc non solum altam agnitionem Anji Guyou producti qualitatis, sed etiam optimam formam societatis continua studio excellentiae et animi innovandi.
In studio efficientiae et sanitatis in moderno officio ambitus, qualitas GENERALIS Cathedrae Negotium est proculdubio optimus particeps omni operanti homini. Anji Guyou Furniture Co., Ltd ducit novam inclinationem Task Cathedrae industriam cum suis professionalibus fabricandis facultatibus, praestantem productum qualitatem et flexibilem customizationem muneris. In posterum, Anji Guyou negotia philosophica "populorum ordinatorum, qualitatis primae", conservare perget, innovare et perrumpere perstare, et usores globali commodiore, salubri et efficaci officio experientiae praebebit..