1. PVC
2. PP padded ligamen armrestum
3. recubans mechanism
4. 100mm classis 2 gaslift
5. 320mm nylon basi
6. 50mm nylon castoreum
7. cervical cervical et lumbos cervical
8. Cum scabillum
9. Product size: 61*51.5* 114-124cm
10. Packing size: 78*28*59cm
11. Package: 1pc/ctn
12. N.W.:14.6kgs
13. G.W.:16kgs
14. Loading QTY: 533pcs/40HQ
1. PVC
2. fixa armilla PU
3. Obfirmo, sem mechanism
4. 100mm classis 2 gaslift
5. 350mm nylon base
6. 60mm PU castoreum
7. cervical cervical et lumbos cervical
8. Product size: 67*59.5* 124-134cm
9. Packing size: 83*65.5*29cm
10. Package: 1pc/ctn
11. N.W.: 16.8kgs
12. G.W.: 18.5kgs
13. Loading QTY: 450pcs/40HQ
| Materia | PU Mesh |
| PP padded armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| Nylon basi | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 60*63*108-118cm |
| Stipare magnitudine | 69*29*57cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 13.0kgs |
| G.W. | 14.5kgs |
| Loading QTY | 608pcs/40HQ |
| Materia | PVC holoserica |
| PP Populus Novifacta | |
| recubans mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Cum scabillum | |
| Product amplitudo | 61*51.5* 114-124cm |
| Stipare magnitudine | 78*28.8*59CM |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 14.6kgs |
| G.W. | 16kgs |
| Loading QTY | 533pcs/40HQ |
| Materia | PVC holoserica |
| PP Populus Novifacta | |
| recubans mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 60mm nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 65*64*116-126cm |
| Stipare magnitudine | 78*28.8*59CM |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 14.5kgs |
| G.W. | 16.5kgs |
| Loading QTY | 533pcs/40HQ |
| Materia | PVC |
| 2D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| Nylon basi | |
| 60mm nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67*66* 123-133cm |
| Stipare magnitudine | 83*32.5*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 21.0kgs |
| G.W. | 23.0kgs |
| Loading QTY | 392pcs/40HQ |
| Materia | PU |
| 4D | |
| Multifunctioni mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| Pingis metallum basi | |
| Nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67*66* 128-138cm |
| Stipare magnitudine | 86*36*68cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 23.0kgs |
| G.W. | 26.0kgs |
| Loading QTY | 312pcs/40HQ |
| Materia | PVC |
| 3D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| Pingis metallum basi | |
| 60mm nylon castorea | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 66*66* 123-133cm |
| Stipare magnitudine | 83*32.5*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 21.0kgs |
| G.W. | 23.0kgs |
| Loading QTY | 392pcs/40HQ |
| Materia | PVC Fabric |
| 2D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 80mm genus III gaslift | |
| 350 mm basi Metallum Pictura | |
| 60mm nigrum PU castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67*66* 128-135cm |
| Stipare magnitudine | 83*65*32.5cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 18.7kgs |
| G.W. | 20.7kgs |
| Loading QTY | 400pcs/40HQ |
| Materia | PVC |
| 2D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 80mm genus III gaslift | |
| 350 mm basi Nylon | |
| 60mm PU castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 67.5*66* 124.5-132cm |
| Stipare magnitudine | 83*65*32.5cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 19.1kgs |
| G.W. | 21.1kgs |
| Loading QTY | 400pcs/40HQ |
| Materia | PU PVC |
| Pictura padded armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Pingis turpia | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 62*73* 108-118cm |
| Stipare magnitudine | 72*32.5*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 14.5kgs |
| G.W. | 16.5kgs |
| Loading QTY | 450pcs/40HQ |
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio
Industria scientia
Support structuram materia delectu
Basis quinque-stella: ergonomica nostra sella alte vi aluminium mixturae utitur ut materia principali basi quinque stellae. Aluminium stannum clarum est suo levi pondere, magno robore, resistentia corrosio, lassitudine resistentia et aliis proprietatibus, quae efficere possunt ut sella stabilis permaneat et ne post tempus usum concutiat. Praeterea aluminium mixturae quinque-stellarum crurum subtilitatem emissionum et stridorum processuum subierunt, et superficies est levis et sine lappa, quae tam pulchra et tuta est.
Virga pneumatica: Virga pneumatica est nucleus componentis cathedrae munus elevantis. Praecipuas virgas pneumaticas stricte eligimus, quae certificationem salutis internationalem praeterierunt, sicut gradus 4 vel supra baculos pneumaticos qui signis probativis consociationum auctoritativarum occurrunt ut SGS, TUV vel hendrerit Veritas. Hae baculi pneumatici non solum facultatem maiorem oneris afferentes habent, sed etiam excellentem firmitatem et stabilitatem habent, quae efficere possunt ut cathedra stabilis sit in processu tollendo et efficaciter pericula salutis vitanda.
Firmitatem et salutem curare
Stricta materialis lectio et probatio: Diu-term tempus habemus cooperationem cum probatis mundi institutis ut SGS, TUV et hendrerit Veritas est ut stricte protegatur et probatio omnium materiarum clavium ut materia qualitas conveniat signa salutis internationalis.
Subtilitas processus fabricandi: In productione processus componentium, ut pedes quinque stellae et virgae pressionis aeris, praecisionis processus fabricandi, adhibentur ut accuratio dimensiva et conventus accuratio uniuscuiusque componentis curent, ita ut altiorem stabilitatem cathedrae augeat.
6S administrandi ratio: officinae nostrae instrumentum stricte 6S administrandi ratio, id est genus, rectificans, scopa, purgatio, literatus et salus, ut in ambitu mundi et ordinati productionis efficiantur, factores commodi producendi in processu productionis, et producti qualitas ulteriores meliores reddantur.
Multiplicia consilia salutis: Virga pneumatica cum explosione-probatione laminae ferreae et artificio cultro munimento instructa est. Cum interna pressio virgae pneumaticae abnormes est vel facultatem aestimatae oneris ferentis excedit, automatice obsistere et explosionem impedire potest, cum tuendae pro utentibus tutelam praebet.
Regularem sustentationem et inspectionem: hortamur utentes ut cathedram regulariter inspiciant et servent, ut inhibendo num virga pressa aeris diffluat, an crura quinque stellae solvant, etc., et regimen professio sustentationem praebeat ut cathedra semper in optimo statu in usu sit.
Nostrum ergonomic otium alearum alearum munus insequuntur, praestantiam qualitatem et salutem in delectu adminiculorum materiarum structurarum, ac strictam materiam delectu, accuratam processuum fabricandi, 6S administrationem systematum, multa consilia salutis, ut cathedrae tam stabilis quam tutae sint. Provide users cum comfortable et certa experientia.