| Materia | PU PVC |
| Pictura padded armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| Pingis turpia | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 72*67* 114-124cm |
| Stipare magnitudine | 74*35*64cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 17kgs |
| G.W. | 18.5kgs |
| Loading QTY | 420pcs/40HQ |
| Materia | PU PVC |
| Pingis codex armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 350mm pictura basi | |
| Nylon castorea | |
| Product amplitudo | 72*67* 114-124cm |
| Stipare magnitudine | 74*35*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 17kgs |
| G.W. | 18.5kgs |
| Loading QTY | 420pcs/40HQ |
| Materia | Mesh Fabric |
| PP padded flip armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Cum subcapitalia | |
| Product amplitudo | 60*46*100-110cm |
| Stipare magnitudine | 62*25*60cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 10.5kgs |
| G.W. | 12.0kgs |
| Loading QTY | 715pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| PP altitudo adjustable armrest | |
| II gradu densis mechanism | |
| 80mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Product amplitudo | 59.5*56*109-116cm |
| Stipare magnitudine | 76*33*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 13.5kgs |
| G.W. | 15.0kgs |
| Loading QTY | 464pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Alba PP armamentum | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Cum subcapitalia | |
| Product amplitudo | 61.5*53* 119.5-128.5cm |
| Stipare magnitudine | 68*28.8*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 11.0kgs |
| G.W. | 12.2kgs |
| Loading QTY | 600pcs/40HQ |
| Materia | Mesh |
| Flip armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm nylon castoreum | |
| Cum subcapitalia | |
| Product amplitudo | 62*55.5*101.5-111.5cm |
| Stipare magnitudine | 75*32*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 11.3kgs |
| G.W. | 12.7kgs |
| Loading QTY | 508pcs/40HQ |
| Materia | PU |
| 1.2cm plywood | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm depressio 40mm classis 3 gaslift | |
| 320; | |
| 50mm PU castoreum | |
| Product amplitudo | 63.5*65*90.5-100.5cm |
| Stipare magnitudine | 62*33*53cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.5kg |
| G.W. | 13.8kg |
| Loading QTY | 646pcs/40'HQ |
| Materia | PU |
| 1.2cm plywood | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm depressio 40mm classis 3 gaslift | |
| 320; | |
| 50mm PU castoreum | |
| Product amplitudo | 63.5*65*90.5-100.5cm |
| Stipare magnitudine | 62*33*53cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.5kg |
| G.W. | 13.8kg |
| Loading QTY | 646pcs/40'HQ |
| Materia | Teddy vellus |
| 1.2cm plywood | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 60mm genus 2 gas levare | |
| 350 pictura basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Product amplitudo | 63.5*68*82.5-87.5cm |
| Stipare magnitudine | 64*32*53cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.8kgs |
| G.W. | 14.4kgs |
| Loading QTY | 630pcs/40HQ |
| Materia | Teddy vellus |
| 1.2cm plywood | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 60mm genus 2 gas levare | |
| 350 pictura basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Product amplitudo | 63.5*68*82.5-87.5cm |
| Stipare magnitudine | 64*32*53cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.8kgs |
| G.W. | 14.4kgs |
| Loading QTY | 630pcs/40HQ |
| Materia | PU PVC |
| Codex metallicus armrest | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 160mm genus 2 gaslift | |
| 330mm pictura basi metallum | |
| Product amplitudo | 67*60*90.5-105.5cm |
| Stipare magnitudine | 62*28*58.5cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 12.2kgs |
| G.W. | 13.7kgs |
| Loading QTY | 665pcs/40HQ |
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio
Industria scientia
Support structuram materia delectu
Basis quinque-stella: ergonomica nostra sella alte vi aluminium mixturae utitur ut materia principali basi quinque stellae. Aluminium stannum clarum est suo levi pondere, magno robore, resistentia corrosio, lassitudine resistentia et aliis proprietatibus, quae efficere possunt ut sella stabilis permaneat et ne post tempus usum concutiat. Praeterea aluminium mixturae quinque-stellarum crurum subtilitatem emissionum et stridorum processuum subierunt, et superficies est levis et sine lappa, quae tam pulchra et tuta est.
Virga pneumatica: Virga pneumatica est nucleus componentis cathedrae munus elevantis. Praecipuas virgas pneumaticas stricte eligimus, quae certificationem salutis internationalem praeterierunt, sicut gradus 4 vel supra baculos pneumaticos qui signis probativis consociationum auctoritativarum occurrunt ut SGS, TUV vel hendrerit Veritas. Hae baculi pneumatici non solum facultatem maiorem oneris afferentes habent, sed etiam excellentem firmitatem et stabilitatem habent, quae efficere possunt ut cathedra stabilis sit in processu tollendo et efficaciter pericula salutis vitanda.
Firmitatem et salutem curare
Stricta materialis lectio et probatio: Diu-term tempus habemus cooperationem cum probatis mundi institutis ut SGS, TUV et hendrerit Veritas est ut stricte protegatur et probatio omnium materiarum clavium ut materia qualitas conveniat signa salutis internationalis.
Subtilitas processus fabricandi: In productione processus componentium, ut pedes quinque stellae et virgae pressionis aeris, praecisionis processus fabricandi, adhibentur ut accuratio dimensiva et conventus accuratio uniuscuiusque componentis curent, ita ut altiorem stabilitatem cathedrae augeat.
6S administrandi ratio: officinae nostrae instrumentum stricte 6S administrandi ratio, id est genus, rectificans, scopa, purgatio, literatus et salus, ut in ambitu mundi et ordinati productionis efficiantur, factores commodi producendi in processu productionis, et producti qualitas ulteriores meliores reddantur.
Multiplicia consilia salutis: Virga pneumatica cum explosione-probatione laminae ferreae et artificio cultro munimento instructa est. Cum interna pressio virgae pneumaticae abnormes est vel facultatem aestimatae oneris ferentis excedit, automatice obsistere et explosionem impedire potest, cum tuendae pro utentibus tutelam praebet.
Regularem sustentationem et inspectionem: hortamur utentes ut cathedram regulariter inspiciant et servent, ut inhibendo num virga pressa aeris diffluat, an crura quinque stellae solvant, etc., et regimen professio sustentationem praebeat ut cathedra semper in optimo statu in usu sit.
Nostrum ergonomic otium alearum alearum munus insequuntur, praestantiam qualitatem et salutem in delectu adminiculorum materiarum structurarum, ac strictam materiam delectu, accuratam processuum fabricandi, 6S administrationem systematum, multa consilia salutis, ut cathedrae tam stabilis quam tutae sint. Provide users cum comfortable et certa experientia.