| Materia | Mesh PU |
| Lignum frame codex armrest | |
| 500mm basi cum PU cover | |
| V, loco accubitu Novifacta | |
| munus CCCLX VERTICULA | |
| Cum poculum possessor et latus sinum | |
| Product amplitudo | 75*63*88cm |
| Stipare magnitudine | 77*71*41cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 10.9 kgs |
| G.W. | 12.4 kgs |
| Loading QTY | 306pcs/40HQ |
| Materia | PU et PVC |
| PU padded armrest | |
| recubans mechanism | |
| Cum subcapitalia et alvo firmamentum | |
| Cum scabillum | |
| Basis lignum | |
| Product amplitudo | 72*82.5*104cm |
| Stipare magnitudine | 84*73*62cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| MOQ | 50pieces |
| N.W. | 29.5kgs |
| G.W. | 32.0kgs |
| Loading QTY | 176pcs/40HQ |
| Materia | PU et PVC |
| PU padded armrest cum poculum possessor | |
| recubans mechanism | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Latus sinum | |
| Cum scabillum | |
| Product amplitudo | 81.5*86*111cm |
| Stipare magnitudine | 86*68*51cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 21.9kgs |
| G.W. | 24.5kgs |
| Loading QTY | 215pcs/40HQ |
| Materia | PVC Velvet |
| 3D prehendere | |
| rana mechanism | |
| 60mm in 6cm classis III gaslift | |
| 350mm basis metalli pingis | |
| 60mm Nigrum castores | |
| Spuma plena pro corpore et sede efficta, memoria spumae capitis pulvini, et pulvinus lumbalis. | |
| Product amplitudo | 69*60* 134-144cm |
| Stipare magnitudine | 86*65*37cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 23.3kgs |
| G.W. | 25.5kgs |
| Loading QTY | 310pcs/40HQ |
| Materia | Frons lutea PU, ambiens et dorsum fibra carbonis nigra |
| 4D | |
| rana mechanism | |
| 60mm descendit 6cm classis 4 gaslift | |
| Basis metallum | |
| Nigrum castors | |
| Spuma plena corporis et sedis efficta, memoria capitis spuma ad cervical, et cervical lumbalis. | |
| Sedes pulvinar | 14cm crassitudine |
| Product amplitudo | 72* 68* 131-137cm |
| Stipare magnitudine | 86*65*37cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 22.0kgs |
| G.W. | 24.0kgs |
| Loading QTY | 310pcs/40HQ |
| Materia | Fabricae et holoserica |
| 4D armillae altitudinis aptabilis, ante-tergum adjustabile, dextrum sinistrum, aptabile, et gyrationis | |
| Synchronisation mechanism | |
| 100mm genus 4 gas vitae cum 7cm occiduus | |
| 350 mm | |
| 60mm nigrum PU castoreum | |
| Memoria spuma cervical cervical cum magnete attractione | |
| Inaedificata lumborum auxilio | |
| Spuma plena frigus remedium | |
| 1.5mm metallum artus | |
| CLXXX gradum recumbens | |
| Product amplitudo | 73* 56* 128-133cm |
| Sedes | W50*D48*H49-54cm |
| Retro | W53*H82cm |
| Stipare magnitudine | 83*65*37cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 24.0kgs |
| G.W. | 26.8kgs |
| Loading QTY | 350pcs/40HQ |
| Materia | Fabrica |
| 4D armillae altitudinis aptabilis, ante-tergum adjustabile, dextrum sinistrum, aptabile, et gyrationis | |
| Synchronisation mechanism | |
| 100mm genus 4 gas vitae cum 4cm submersio | |
| 350 mm Chrome aluminium basi | |
| 50mm nylon castorea cum Chrome operimentum | |
| Memoria spuma cervical | |
| Spuma plena frigus remedium | |
| CLXXX gradum recumbens | |
| Cum caeli refrigerationem ratio | |
| Product amplitudo | 73* 56* 128-133cm |
| Stipare magnitudine | 89*67*38cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 24.0kgs |
| G.W. | 26.8kgs |
| Loading QTY | 301pcs/40HQ |
| Materia | PVC |
| 2D prehendere | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 350mm basis metalli pingis | |
| 60mm PU castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Cum RGB lux | |
| Product amplitudo | 71*59.5* 123-133.5cm |
| Stipare magnitudine | 83*65.5*33cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 20.0kgs |
| G.W. | 22.0kgs |
| Loading QTY | 400pcs/40HQ |
| Materia | PU |
| PU nexus padded | |
| II-gradu obfirmatis sem mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm PU castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Cum scabillum | |
| Product amplitudo | 60*54* 110-120cm |
| Stipare magnitudine | 80*29*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 15.00kgs |
| G.W. | 16.50kgs |
| Loading QTY | 516pcs/40HQ |
| Materia | PVC corium |
| PP Novifacta armatura | |
| recubans mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm PU color castores | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 65*64*116-126cm |
| Stipare magnitudine | 78*28.8*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W./G.W | 14.5kg/16.5kg |
| Loading QTY | 533pcs/40'HQ |
| Materia | PVC corium |
| PP Novifacta instrumentum | |
| recubans mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm PU color castores | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 65*64*116-126cm |
| Stipare magnitudine | 78*28.8*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W./G.W | 14.5kg/16.5kg |
| Loading QTY | 533pcs/40'HQ |
| Materia | PVC corium |
| PP Novifacta armatura | |
| recubans mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm PU color castores | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 65*64*116-126cm |
| Stipare magnitudine | 78*28.8*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W./G.W | 14.5kg/16.5kg |
| Loading QTY | 533pcs/40'HQ |
| Materia | PVC corium |
| PP Novifacta armatura | |
| recubans mechanism | |
| 100mm genus 2 gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm PU color castores | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 65*64*116-126cm |
| Stipare magnitudine | 78*28.8*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W./G.W | 14.5kg/16.5kg |
| Loading QTY | 533pcs/40'HQ |
| Materia | PVC |
| PP Novifacta armatura | |
| recubans mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| 320mm nylon basi | |
| 50mm PU color castores | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Product amplitudo | 62* 59* 120-130cm |
| Stipare magnitudine | 80*30*59cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W./G.W | 16.5kg/18.5kg |
| Loading QTY | 470pcs/40'HQ |
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio
Industria scientia
Support structuram materia delectu
Basis quinque-stella: ergonomica nostra sella alte vi aluminium mixturae utitur ut materia principali basi quinque stellae. Aluminium stannum clarum est suo levi pondere, magno robore, resistentia corrosio, lassitudine resistentia et aliis proprietatibus, quae efficere possunt ut sella stabilis permaneat et ne post tempus usum concutiat. Praeterea aluminium mixturae quinque-stellarum crurum subtilitatem emissionum et stridorum processuum subierunt, et superficies est levis et sine lappa, quae tam pulchra et tuta est.
Virga pneumatica: Virga pneumatica est nucleus componentis cathedrae munus elevantis. Praecipuas virgas pneumaticas stricte eligimus, quae certificationem salutis internationalem praeterierunt, sicut gradus 4 vel supra baculos pneumaticos qui signis probativis consociationum auctoritativarum occurrunt ut SGS, TUV vel hendrerit Veritas. Hae baculi pneumatici non solum facultatem maiorem oneris afferentes habent, sed etiam excellentem firmitatem et stabilitatem habent, quae efficere possunt ut cathedra stabilis sit in processu tollendo et efficaciter pericula salutis vitanda.
Firmitatem et salutem curare
Stricta materialis lectio et probatio: Diu-term tempus habemus cooperationem cum probatis mundi institutis ut SGS, TUV et hendrerit Veritas est ut stricte protegatur et probatio omnium materiarum clavium ut materia qualitas conveniat signa salutis internationalis.
Subtilitas processus fabricandi: In productione processus componentium, ut pedes quinque stellae et virgae pressionis aeris, praecisionis processus fabricandi, adhibentur ut accuratio dimensiva et conventus accuratio uniuscuiusque componentis curent, ita ut altiorem stabilitatem cathedrae augeat.
6S administrandi ratio: officinae nostrae instrumentum stricte 6S administrandi ratio, id est genus, rectificans, scopa, purgatio, literatus et salus, ut in ambitu mundi et ordinati productionis efficiantur, factores commodi producendi in processu productionis, et producti qualitas ulteriores meliores reddantur.
Multiplicia consilia salutis: Virga pneumatica cum explosione-probatione laminae ferreae et artificio cultro munimento instructa est. Cum interna pressio virgae pneumaticae abnormes est vel facultatem aestimatae oneris ferentis excedit, automatice obsistere et explosionem impedire potest, cum tuendae pro utentibus tutelam praebet.
Regularem sustentationem et inspectionem: hortamur utentes ut cathedram regulariter inspiciant et servent, ut inhibendo num virga pressa aeris diffluat, an crura quinque stellae solvant, etc., et regimen professio sustentationem praebeat ut cathedra semper in optimo statu in usu sit.
Nostrum ergonomic otium alearum alearum munus insequuntur, praestantiam qualitatem et salutem in delectu adminiculorum materiarum structurarum, ac strictam materiam delectu, accuratam processuum fabricandi, 6S administrationem systematum, multa consilia salutis, ut cathedrae tam stabilis quam tutae sint. Provide users cum comfortable et certa experientia.