Specification
Swivel simplex PU Low-back rotundum sedes Salonis (GY-1004) essentialis supellex est pro salons aliisque rebus pulchritudinis. Consensus contemporalis notat ac humili-retro rotundo sedem cum summus densitatis spuma Nullam praebet ut clientibus commoda sedes praebeat.
Una ex significantibus commodis huius sedis Salonae est eius 360-gradus verticillatio, quae facilia manaeuverabilitas et accessus ad diversos angulos permittit. Probi teretes sub throno volventes eam sine labore circumagere faciunt, id specimen pro crinibus, technicis unguis, et artifices, qui mobilitatem operando requirunt.
Sedes PU coriarii GENERALIS constituitur, quod facile est ad purgandum et conservandum. Praeterea repugnans aquarum est, quod specimen usui facit in salons ubi aqua et alia capillorum ac formarum pulchritudines effundere potuerunt. Pluma etiam hoc spatium ad sedes sedis auget, eamque facit obsidionem gratuitam pro quolibet possessore Salonis.
Ceterum haec Salon sedes altitudinem aptabilem habet, quae commoditatem et commodum clientibus variarum altitudinum praebet. Eius minimalist et penicullus consilium etiam tactum ruditatis cuilibet Salon addit.
Swivel Simple PU Low-back circum sedes salonitanae (GY-1004) usui apta est in variis fundis sicut salons, spas, tonstrina, et etiam domi usus. Est bona additio ad quamlibet pulchritudinem stabiliendam, ultimam consolationem, stilum et commodum clientibus praebens.
Singula
| Materia | PU |
| Negotium mechanism | |
| 140mm genus 2 gaslift | |
| 280mm radius Chrome basi | |
| 50mm Nylon castoreum | |
| Product amplitudo | |
| Retro magnitudine | 36*21.5cm |
| Sedes altitudinis | 50-64cm |
| Sedes dia | 36cm |
| Sedes crassitudine | 9cm |
| Stipare magnitudine | 51*22*55cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 7.5kgs |
| G.W. | 8.5kgs |
| Loading QTY | 1100pcs/40HQ |
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio