Specification
Armrest Swivel Racing Gaming Cathedra Y-2557 bonum accessorium est pro quovis gravi venatione. Haec sella stilum et consolationem coniungit cum consilio quo sinit te plene immergere in lusus experientia tua. Haec sella plures lineas habet, quae eam ab aliis sellis in foro ludis extra constituunt.
Una linearum clavis Y-2557 est eius 2D armillarum. Illae armillae in duas dimensiones componi possunt, permittens ut eas prorsus collocares ubi opus est eis ut arma tua in ludo sustentationem praebeant. Hoc adiuvare potest ne in humeros tuos et bracchia elabores, quo facilius in longiora tempora sine molestia ludere possis.
Alterum magnum notam Y-2557 basis eius est verticuli. Hoc tibi permittit ut facilem cathedram circumquaque moveas ut opus sit, mollitiem et facilitatem motus tibi praebens. Praecipuum hoc proprium est ludi scaenici, qui opus est ut multum moveat dum ludit.
Y-2557 etiam destinatur valde durabile. Hoc fit ex GENERE materiae quae ad ultimum aedificatae sunt, ut expectes ut hac sella multos annos sine ullis rebus uti possis. Hoc facit magnam collocationem pro ludis gravibus qui cathedram cupiunt, quae illis annis futuris commoditatem et subsidium praebebit.
Super, Y-2557 magna est electio cuivis quaerenti qualis sella venatus summus, quae consolationem, sustentationem et flexibilitatem praebet. Idoneum est ad aleas aleas operationes, a fortuita ludum ad traducendos. Si ergo ultimam sellam alexandrinam petis, Y-2557 certum est in indice optionum tuorum considerare.
Singula
| Materia | PVC |
| Armresta altitudo 2D adjustable et gyrationis | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| 350 mm | |
| 50mm nigrum PU castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Sedes frigidae remedium spumae altum densitatem spumam | |
| 1.2mm metallum artus | |
| CLXXX gradum recumbens | |
| Product amplitudo | 67*66* 126-136cm |
| Sedes | W53*D48.5*H47-57cm |
| Retro | W55*H83cm |
| Stipare magnitudine | 83*32.5*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 21.0kgs |
| G.W. | 23.0kgs |
| Loading QTY | 392pcs/40HQ |
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio