Specification
2D Armrest Swivel sella lusus lusus (Y-2572) est oportet habere venationes avidos et eos qui multum temporis ante computatrale consumunt. Haec sella designata est ad certa subsidia et solatia praebere, ut venationes ad tempus protractum sederent sine lassitudine vel incommodo experiendo.
Sella lineamenta a 2D brachii manu componi potest in duas partes, te sino bonam vestem in armis invenire. Haec, cum mollis color in brachiis coniuncta, efficit ut arma tua apte sustineantur et commoda sint.
Sella etiam stimulum plumam habet quae te per 360 gradus gyrari sinit, tibi libertatem circumeundi sicut opus est sine surgere. Rotae volubiles leves fac ut circum gymnasium tuum vel officium facile moveas.
Y-2572 fit ex materia qualitate alta, ad eius firmitatem et longi- tatem. Reticulum respirabile efficit ut in diuturnis ludis sessionibus refrigescant, dum capitis ac lumbalis subsidium accommodatibile consolationem et sustentationem additae praebent.
Haec sella diversis utentibus apta est, inter venationes, professionales et discipulos qui multum temporis ante computatralem expendunt. Eius ergonomic consilium, cum suis congruis notis collatis, electionem optimam efficit pro iis qui spectant ad meliorem sedentem statum et periculum reducendi problemata reducendi augendi.
Super, 2D Armrest Swivel ludis venationis sella (Y-2572) est certa, functionis et commoda sella, quae certa est ad augendae tui aleae vel experientiae operandi..
Singula
| Materia | PVC |
| 2D armillae altitudinis aptabilis, et rotationis | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| 350 mm basi nylon | |
| 60mm PU castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Normalis spumam | |
| 1.2mm metallum artus | |
| CLXXX gradum recumbens | |
| Product amplitudo | 72*60* 121-131cm |
| Sedes | W52*D45*H47-57cm |
| Retro | W53*H78cm |
| Stipare magnitudine | 79.5*32.5*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 18.5kgs |
| G.W. | 21.0kgs |
| Loading QTY | 420pcs/40HQ |
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio