Specification
Adjustable Leva Computer Video Racing Gaming Cathedra Y-2669 sella est eget porttitor et versatilis quae designata est gamers, computer utentes et fanatici video. Elegans et commodus sella est quae ad dorsum, collum, et brachia bene sustentat. Eius ergonomic consilium reducitur contentionem corporis per longas horas sedendi, et aptari potest ad optiones personales aptandas.
Sella fit materiarum excellentium durabilium et diuturnorum, quae facit eam bonam collocationem cuivis vultus ad domum vel officium suum upgrade. Venit cum pluribus notis quae magnam electionem faciunt hominibus qui multum temporis sedent.
Una praecipuorum beneficiorum huius sellae est eius pluma opportuna, quae utentes altitudinem cathedrae ad optatum gradum accommodare sinit. Hoc maxime utile est hominibus procerioribus qui difficilem invenire possunt cathedram quae eorum necessitatibus congruat.
Sella etiam 360-gradum verticuli notat, quod significat facile quoquo modo verti potest. Hoc magnum est venationibus vel hominibus qui inter multa tegumenta commutare volunt dum operantur.
Adjustable Leva Computer Video Racing Gaming Cathedra Y-2669 apta est pro amplis usoribus. Bonum est gamers qui diutissime horas ludunt ludos video, utentes computatrum qui domi vel in officio operantur, et fanatici vident qui multum temporis spectacula spectaculorum et TV spectaculorum expendunt.
Super, Adjustable Leva Computer Video Racing Gaming Cathedra Y-2669 optima est electio cuivis quaerenti commodam, exquisitam et versatilem cathedram quae bonum subsidium et aptabilitatem praebet. Magna investment est quae durabit annis.
Singula
| Materia | PVC |
| Armresta altitudo 2D adjustable et gyrationis | |
| Obstructio sem mechanism | |
| 100mm genus III gaslift | |
| 350 mm | |
| 50mm PU castoreum | |
| Cum cervical cervical et lumbos cervical | |
| Sedes frigidae remedium spumae altum densitatem spumam | |
| 1.2mm metallum artus | |
| CLXXX gradum recumbens | |
| Product amplitudo | 67*66* 125-135cm |
| Sedes | W53*D48.5*H46-56cm |
| Retro | W55*H83cm |
| Stipare magnitudine | 83*32.5*65cm |
| sarcina | 1pc/ctn |
| N.W. | 20.0kgs |
| G.W. | 22.0kgs |
| Loading QTY | 392pcs/40HQ |
GUYOU Label Story
Ultimae Updates
Provide te cum recentissimo incepto et industriae nuntio